Хороший варіант для всієї сім’ї Honda CR-V

Квітень 2, 2013

Хороший варіант для всієї сім’ї Honda CR-V

Це вже четверте покоління популярного кросовера. Головним конкурентом для Honda є Toyota зі своїм РАВ4. Але автомобілі абсолютно різні і тому покупці у них, в основному будуть різні. Припустимо у RAV4 є варіант моноприводних трансмісії, а CR-V має тільки повний привід. У концерні Honda вирішили завозити в Росію тільки повнопривідні кросовери, хоча в Європі продаються і передньопривідні варіанти.

Дизайн конкуруючих автомобілів зовсім різний, не кажучи вже про габаритах. Якщо новий Рав4 виріс у розмірах, збільшився дорожній просвіт, то у Honda CR-V все з точністю до навпаки. Давайте порівняємо, як змінилися габарити новинки від Honda, порівняно з машинами попереднього покоління CR-V. Довжина нового кросовера скоротилася на 5 мм до 4720 мм, висота зменшилася на 30 мм до 1650 мм.

А головний показник для кросовера, за що його купують, дорожній просвіт скоротився з 185 до 165 мм! На CR-V третього покоління можна було сміливо їхати на дачу, а ось на новому кросовері треба бути обережними. Виробник пояснив ці зміни, як прагненням поліпшити стійкість, керованість і аеродинаміку. Кузов тепер жорсткіше на 9%, аеродинамічний опір зменшено на 6,5%.

Если вы решили развить свои навыки и при этом поучить дополнительные знания то лучшего способа чем изучение английского языка вам не найти! Это действительно самый оптимальный вариант для того что бы стать более развитым человеком!



Зверніть увагу:

Добавить комментарий