Гра Shining Force – продовження порад

Квітень 2, 2013

Гра Shining Force – продовження порад

Після того як повернешся в Granseal до короля King Galam, пройди в невеликий будиночок, який знаходиться в праворуч від будинку з дивними тваринами. Тут ти знайдеш дивне невелика істота по імені Торт. Цей товариш дуже сильний, але беззахисним перед магічними атаками. Ти можеш використовувати його для провокації атак, але тримай його подалі від чарівників.
Штовхай Peter і Slade як можна швидше.
Після того як Kazlin досягне 20 рівня, разыщи таємну книгу (Secret Book) і ти зможеш зробити з нього чаклуна (Socere).
Коли переможеш демона Mitula Sanctuary, пройди у двері ліворуч і, підійшовши до невеликої статуї, натисни кнопку С. Статуя оживе, а ти отримаєш ще одного помічника в твоїх подвиги.
В North Parmecia, в невеликому селі, яка була закрита, щоб у неї не проникли демони, іноді біля західних воріт буде з’являтися дивний об’єкт, що рухається. Якщо ти наблизишся і натиснеш кнопку пошуку, то виявиш руку Голема (Gollem arm). Прибережи її для можливої майбутньої зустрічі з Големом.
Після того як отримаєш Sky Orb і будеш готовий залишити Parmecia, нанеси другий візит Creed. Тут ти знайдеш ще трьох персонажів, які відмовили тобі раніше в спілкуванні.
Щоб вийти з Parmecia, просто увійди в око величезного птаха в північно-західній частині Parmecia.
Під час другого відвідування острова Grans Island пробирайся вліво та вниз, поки не виявиш невеликий монастир. Поговори з ченцем для збереження гри і йди, але не виходь з екрану. Пройди вліво і при першій можливості – вгору. Ти знайдеш невеликий фонтан, а в ньому – могутнього Master Monk.
Щоб вийняти святий меч (Holy Sword), натисни кнопку пошуку. Щоб зайти в башту (Tower), піднеси святий меч до рота статуї голови диявола (Davit’s Head) праворуч від башти.
Якщо тобі вдалося пройти гру до кінця, дай титрів пройти до кінця і посидь близько 3 хвилин на екрані з дорогоцінним каменем. З’явиться віконце з написом “And more…” Натисни кнопку С, ти потрапиш в бій з 12 великими волохатими босами.

Хотите отлично отдохнуть и провести время? В этом вам поможет популярная туристическая компания – у которой самые лучшие цены и условия отдыха!! В этом убедились сотни клиентов!Зверніть увагу:

Добавить комментарий