HTC Desire C презентовано офіційно

Листопад 8, 2012

HTC Desire C презентовано офіційно

Фірма НТР офіційно представила новий смартфон HTC Desire C, про який ми вже розповідали в нашій стрічці новин. Новинка початкового рівня працює під управлінням ОС Android 4.0 Ice Cream Sandwich і оснащується технологією Beats Audio для поліпшення якості звуку. Продажі моделі стартують у 2-ій половині червня 2012 р.

Свіжий смартфон виконаний у моноблочному металевому корпусі розміром 107,2×60,6x 11,95 mm і важить 98 г. Пристрій оснащений 3,5-дюймовим ємнісним дисплеєм і 5-мегапіксельною камерою, модулями Вай-Фай, Bluetooth 4.0 і NFC.

В основу смартфона покладено мікропроцесор Qualcomm Snapdragon S1 з частотою 600 Mhz. Новинка має 512 Мбайт оперативки і 4 Гб внутрішньої пам’яті, яку можна розширити не лише за рахунок карт microSD об’ємом до 32 Gb, але і за допомогою інтернет-сховища Dropbox: у комплект входить дворічна підписка на 25 Gb хмарного відстані.

Прослуховування музики – це одна із самих популярних функцій в сучасних смартфонах, через це ми вважаємо, що дуже важливо забезпечити ідеально чистий звук і донести до слухача той емоційний заряд, який був вкладений в композицію при її запису в студії, – говорить Джейсон Маккензі, президент НТР Corporation з міжнародних продажів і маркетингу. – Крім чудового звучання, HTC Desire C може похвалитися першокласним дизайном, легким доступом до контенту і швидким підключенням до найрізноманітніших інтернет-сервісів, що робить його по своїй універсальності ідеальним пристроєм

Летающие птички это самая популярная игра, и все кто любит эту игру с нетерпением ожидали выхода Angry Birds Star Wars для Android – это продолжение легендарной игры которая популярна не только среди детей но и взрослых!Зверніть увагу:

Добавить комментарий