HTC Rhyme – нові можливості для користувачів

Вересень 25, 2011

HTC Rhyme – нові можливості для користувачів

Як повідомляє онлайн ресурс Pocket-lint компанія HTC робить вигідну пропозицію для покупців ії нового смартфона HTC Rhyme, одже для всіх покупців цієї моделі буде безкоштовно надано 3 ГБ простору для зберігання даних на сервісі Dropbox на додаток до 2 ГБ вже пропонованих безкоштовно.
Нагадаємо, що HTC Rhyme був представлений зовсім недавно, в США він почне продаватися 29 вересня, а в інших регіонах, включаючи Україну,в жовтні. До речі, згодом надання додаткових безкоштовних 3 ГБ пам’яті на Dropbox буде здійснюватися і для всіх нових смартфонів HTC з інтерфейсом Sense 3.5.

При цьому, мова поки тільки про Android смартфони HTC, про те, щоб забезпечити подібною можливістю і свої моделі на основі Windows Phone 7, тим більше,що для них є подібна пропозиція на Skydrive. Також не ясно, чи отримають старі пристрої оновлення до Sense 3.5 і безкоштовні 3 ГБ на Dropbox.

С появлением электронных денег для пользователей появились новые возможности, например не выходя из дома вы можете приобрести необходимые товары или оплатить работу людей… Часто возникает необходимость обмена валют. Для этого разработаны специальные сервисы которые помогают следить за курсами онлайн , таким образом вы сможете подобрать самый выгодный курс валюты и быть увереными что сделали обмен удачно!

Смартфон HTC Rhyme – це перша модель від компанії HTC розроблена спеціально для жінок, ця модель ідеально підходить для тих кому більше до вподоби сильні речі ніж технологічні.
При цьому, технічна начинка смартфона відповідає всім сучасним вимогам, що якраз і дозволяє користувачеві не задумуватись, що у HTC Rhyme всередині.
Для цієї моделі розроблені цікаві аксесуари – док. станція, брелок який не дасть телефону загубитись і подасть знак коли вам хтось зателефонує, навушники з високоміцного матеріалу і шнурами які не піддаються запутуванню.Зверніть увагу:

Добавить комментарий