HTC Sensation від тепер і у білому корпусі

Листопад 12, 2011

HTC Sensation від тепер і у білому корпусі

Популярна модель смартфона під назвою Sensation від компанії HTC тепер буде представлена і в білому корпусі. Ця модель появилась в продажу ще цьогорічною весною, за цей час модель Sensation здобула надзвичайну популярність, але вже встигла передати роль основної моделі компанії до моделі Sensation XE.
Комунікатор розроблено у витонченому алюмінієвому корпусі з плавно закругленими краями і окантованою широкою поверхнею сенсорного екрану. По завіренню розробників новий HTC Sensation ідеально лежить в руці користувача і надзвичайно приємний на дотик. В середині моделі встановлено потужний двоядерний процесор Qualcomm Snapdragon з частотою 1,2 ГГц, що відповідає за чітку графіку і швидку роботу смартфона в цілому.

Для можливості створення якісних і чітких фотознімків і запису відео модель обладнано камерою у 8 МП. Доречі камера дозволяє знімати Full HD відео з роздільною здатністю 1080p, зі швидкістю до тридцяти кадрів в секунду і об’ємним стереозвуком. Зроблені знімки зручно переглядати на великому екрані який має діагональ у 4,3 дюймів, або можна під’єднати смартфон до телевізора за допомогою технології DLNA.
На програмному рівні було оновлено інтерфейс HTC Sense, пристрій як і раніше працює на операційній системі Android. Новий робочий стіл дозволяє користувачу буквально в один дотик перейти до найбільш потрібних функцій телефону – телефонному дзвінку, відправленню електронного листа,смс, або переходу в режим фотографування. Віджет погоди також оновився і отримав більш якісну анімацію.

Сучасні сайти переважно розробляються за допомогою CMS – систем керування контентом. Це дає можливість швидко наповнювати сайт і додавати нові функції такі як наприклад форум, електронний кошик, гостьова книга і ін. Створення сайту на WordPress це швидко і якісно, за допомогою системи керування сайтом WordPress можна зробити сайт з практично необмеженими можливостями.Зверніть увагу:

Добавить комментарий