Гугл Андроїд буде встановлюватися на телеприставки

Листопад 20, 2012

Гугл Андроїд буде встановлюватися на телеприставки

Схоже, що відкрита OS Гугл Андроїд буде працювати на цілому ряді різних пристроїв, крім мобільника. AndroidGuys повідомляє, що компанія Motorola працює над створенням телеприставки для японської телекомунікаційної компанії KDDI. Новий пристрій буде представлено на виставці CEATEC, яка передбачається на жовтень 2009 г і пройде в Японії.

Нова телеприставки називається au Box. Це буде універсальний пристрій, який дозволить не лише дивитися кабельні канали, але і відтворювати або копіювати компакт-диски, а також копіювати та передавати контент на мобільні телефони і плеєри через USB-порт. au Box буде оснащена стерео динаміками, які дозволять прослуховувати музику прямо на приставці. Приставка буде відтворювати ДВД і передавати ці файли на мобільні пристрої.

OS Андроїд спочатку проектувалася для смартфонів. Але все частіше з’являються дані про те, що OS буде використовуватися на нетбуках і інших пристроях, таких як цифрові фоторамки, IP-телефони і навіть караоке-машини.

Приближается зима и необходимо позаботиться о том что бы в вашей машине был хороший аккумулятор, если вы приобретете аккумулятор 75d23l киев то сможете быть уверены в том что заведетесь в любой морозЗверніть увагу:

Добавить комментарий