Гугл Андроїд стає популярніше

Листопад 20, 2012

Гугл Андроїд стає популярніше

Отже, новітня мобільна платформа від Гугл під назвою Андроїд успішно продовжує свій шлях, втілена в смартфонах і комунікаторах від різних виробників. Зараз давайте уважно подивимося, які все ж ці самі успіхи.

Згідно з доповіддю компанії ChangeWave (збір статистики за замовленням виробників), протягом останніх декількох місяців спостерігається підвищення інтересу рядових користувачів до продуктів на основі мобільної ОС Android. За заявою представників ChangeWave, станом на грудень 2009 р частка використовуваних у світі смартфонів з нової “”операційку”” від Гугл становить вже цілих 4 %, а це на 200 % більше результату, який був отриманий ще у вересні минулого р. Таким чином, ми бачимо, що всього за якісь 3-4 місяці на ринку Андроїд показала дуже непогані результати.

У період з 9 по 14 грудня 2009 р фахівцями компанії ChangeWave було опрощено більш ніж 4000 респондентів, вважається, що найбільш вдалу реалізацію платформа одержала в телефоні Motorola Droid. Крім цього, 21% опитаних користувачів, хто прогнозує придбати собі свіжий смартфон в найближчі 90 днів говорять, що вони б вважали за краще придбати пристрій на OS Андроїд, це більше на цілих 15% від представленого показника у вересні (6%).

Три місяці тому система Андроїд займала останнє місце в споживчих перевагах в числі домінуючих мобільних операційних систем, але зараз вона вже займає друге місце, випередивши всіх, крім Айфон Операційна система (28%). Також, необхідно відзначити, що лідирує зараз платформа втратила за звітний період 4%, і можливо не сумніватися, що Гугл Андроїд до цього має саме пряме відношення. Важко не помітити, що на цей момент популярність апаратів на новій системі неухильно зростає, і свою чималий внесок у цю справу зробили відомі виробники мобільних телефонів і комунікаторів – компанії Motorola і HTC (High Tech Computer Corporation).

Осень это удачное время для покупки мебели, а если вас интересует мебель ротанговая то лучше всего обратиться в компанию www.oltre.com.ua – тут вы найдете самый большой выбор и самые хорошие цены!Зверніть увагу:

Добавить комментарий