Гугл Nexus 7 розпродали менше ніж за добу

Листопад 20, 2012

Гугл Nexus 7 розпродали менше ніж за добу

Планшетник Гугл Nexus 7 виявився розпроданий в 1-й день американських збуту. Новинка офіційно вступила на прилавки магазинів США 13 липня 2012 року, але вже до вечора виявилося, що всі пристрої розпродані за попередніми замовленнями і в наявності нічого не залишилося.

Нові поставки очікуються в різних магазинах наприкінці липня – середині серпня. А поки що американці можуть замовити планшетник на сайті Гугл. Модель доступна в 2-х варіантах – з 8 Гб пам’яті за $199 і з 16 Гб пам’яті за $249. Більшість роздрібних магазинів продає 16-гігабайтну версію.

Планшетник Гугл Nexus 7 був анонсований в кінці червня 2012 р. Модель оснащена 7-дюймовим IPS-екраном, чотирьохядерним процесором NVIDIA Tegra 3 з частотою 1,2 GGz і 1 Gb оперативки. У моделі є передня камера з роздільною здатністю 1,2 Mpx, модулі NFC, Вай-Фай і Bluetooth. Працює пристрій під управлінням нової ОС Android 4.1 Jelly Бін.

Форум для веб-мастеров это место где вы можете найти работу и получить новые знания, а так же при желании поделиться своими секретами. Сейчас есть задание на создание сайта по типу литра ру – для тех кто может написать подобный скрипт будет интересно взяться за такую работу!Зверніть увагу:

Добавить комментарий