Гугл приховує гроші від сплати податків

Грудень 30, 2012

Гугл приховує гроші від сплати податків

Торік інтернет-гігант уникнув виплати податків по всьому світу на суму 2 млрд. доларів, перерахувавши 10 млрд. на дочірню фірму на Бермудах, що склало вдвічі більше, ніж в 2009-ом. Дана операція цілком легальна, як пояснюють в агенції Bloomberg, так як на островах не стягується так званий корпоративний прибутковий податок. Представники Google заявили, що корпорація дотримується всі закони оподаткування і своїми інвестиціями допомагає економікам різних держав. У Великобританії, наприклад, інтернет-гігант «дає робочі місць 2 тисячам людей і допомагає рости в онлайн сотням тисяч підприємств». Ця країна є другим за величиною ринком для Google.

На Великобританію довелося 11% продажів в 2011 році, що становить 4,1 млрд. доларів. Корпорація заплатила податки на суму 9,6 млн. доларів. За даними агентства, Google приховала гроші в офшорі і знизила таким чином загальну податкову ставку практично в 2 рази. 80% прибутку компанії до вирахування податків – це і є обсяг коштів, які були перераховані на баланс бермудской «дочки». Таку практику не вітають США і країни Євросоюзу, які прагнуть підвищити свої доходи з-за нестійкою економічної ситуації. Казні Євросоюзу ухилення від сплати податків інтернет-гігантом обходиться в трильйон євро. Виконавчий орган ЄС минулого тижня порекомендував країнам складати чорний список подібних «податкових гаваней».

Для того что бы ваш товар продавался как можно лучше необходимо заинтересовать покупателя красивой упаковкой и привлекательным внешнем видом, услугаразработка дизайна упаковки на сайте www.etrange.com.ua от профессионалов компании поможет вам создать упаковку которая будет стопроцентным залогом успешных продаж товаров!Зверніть увагу:

Добавить комментарий