Гугл робить великі інвестиції в бізнес

Грудень 30, 2012

Гугл робить великі інвестиції в бізнес

За заявою Білла Моріса керуючого фондом Google Ventures в наступному році керівництво Google збирається збільшити обсяг венчурного інвестування на 100 мільйонів доларів, це при наявному нинішньому обсязі 200 мільйонів доларів. Нагадаємо, фонд Google Ventures був створений Google три роки тому для інвестування різних високотехнологічних проектів. Сьогодні фонд має 16 партнерів здатних без праці виділити для інвестування солідні грошові кошти, в даному випадку йдеться про десятки і сотні мільйонів доларів ще на початкових стадіях інвестування. Що ж стосується даних об’єктів для інвестування, то сміливість фонду просто вражає аналітиків, тому як вливання коштів відбувається в найсміливіші та нереальні проекти, причому ці вливання маю свій подальший розвиток і потенціал.

І, на думку тих же аналітиків збільшення в наступному році інвестиційної ставки є плодом трирічного вливання коштів в деякі успішні проекти, які в наступному році зажадають розширення бізнесу. Серед них особливо виділяються проект у сфері біотехнологій під назвою 23andMe засновником якого є дружина Білла Моріса Ганна Войжитски, а так само медичний стартап що спеціалізується на наданні послуг з генетичного тестування. Гучних імен як бачите, немає, але це зовсім не засмучує керівництво фонду – розмір інвестицій солідний, результати вже є, значить, скоро з’явиться і популярність.

Вы знаете что бизнес в сети постоянно развивается и компании которые не стоят на месте и вкладывают деньги в цифровые разработки зарабатывают сами и дают возможность заработать своим партнерам! Именно такой и является компании iwowwe – став партнером которой вы сможете без проблем прилично заработать при этом вложив небольшие деньги – около 200 долларов, при этом вы можете быть уверены что сотрудничаете с серьезной компанией!Зверніть увагу:

Добавить комментарий