Гугл виходить на ринок десктопних операційних систем

Листопад 16, 2012

Гугл виходить на ринок десктопних операційних систем

Фірма Гугл готова вийти на ринок операційних систем, лідируючі позиції якого вже довгий час належать Майкрософт. Але тоді як розквіт Windows припадає на ті часи, коли інтернет-браузер вважався лише доповненням до OS, розробка Гугл під назвою Chrome Операційна система заснована на браузері Google Chrome, який до цих пір називають інструментом для роботи з веб-додатками.

Очень важно что бы в вашем доме было постоянный и мощный напор воды, если вы будет использовать автоматические насосные станции DAB – с этим проблем не будет. Компания vulver.com.ua – лидер на рынке продаж насосных станций – тут вы можете выбрать лучшие модели по самым выгодным ценам и с возможностью доставки и установки профессиональными специалистами компании.

Google Chrome Операційна система буде представляти собою продукт з відкритим вихідним кодом; ця полегшена платформа призначена в першу чергу для нетбуків. Її код передбачається представити вже в поточному році, а перші нетбуки з передвстановленою Chrome Операційна система повинні з’явитися в 2-ій половині 2010 р. В якості ключових характеристик нової системи її творці називають швидкодію, простоту і безпеку, а в плані архітектури Google Chrome буде представляти собою свіжий віконний менеджер поверх ядра Linux.

При цьому фахівці Гугл запевняють, що свіжий проект абсолютно не пов’язаний з платформою Android, яка була створена для мобільних пристроїв – від телефонів до нетбуків. Хоча бюджетні портативні комп’ютери є основною апаратної платформою для майбутньої ОС, Chrome Операційна система володіє достатньою потужністю для повноцінних десктопних комп’ютерів, що використовуються в основному для роботи в Інтернеті. Для цього інженери Гугл припускають здійснити повну підтримку вже наявних веб додатків і створити значну кількість нових додатків, які можна буде запустити як з-під Chrome Операційна система, так і в будь-якому іншому браузері для Windows, Mac або Linux.

Кажучи про кожної нової OS, в першу чергу доводиться враховувати той величезний вплив, який має в цій області фірма Майкрософт. Домінування Гугл у сфері інтернет-пошуку, а потім і електронної пошти безумовно, але на появу платформи Windows Mobile фірма вже відреагувала створенням Андроїд. Безперечно, стрімкий розвиток веб-технологій підвищує актуальність ОС, призначеної для роботи з інтернет-службами – але лише в тому випадку, якщо вона не виявиться ще одним дистрибутивом OS Linux, розрізненість яких вважається головною перешкодою для її успіху.Зверніть увагу:

Добавить комментарий