i7 Extreme Edition новий флагман в лінійці процесорів Intel

Листопад 16, 2011

i7 Extreme Edition новий флагман в лінійці процесорів Intel

Компанія Intel випускає новий процесор i7 Extreme Edition який перевершить популярний на даний момент i7. Новинка оснащена потужнішим чипом і шістьма ядрами, і виготовлена по особливій нановій технології. Тактова частота процесора i7 Extreme Edition 3,3 ГГц, але за допомогою додаткової функції Turbo Boost процесор може видати 4 ГГц.
В компанії Intel постарались зробити новий процесор дійсно іноваційним, характеристики моделі вражають – 15 мб кеш пам’яті, контролер пам’яті DDR3 з чотирма каналами.Розробники запевняють нова модель під час складних задач таких як оброблення відео і графічних файлів великого об’єму працює на 50% ефективніше ніж самий потужніший на сьогоднішній день процесор Core i7-2600K.А

Вы в поисках подарка близкому человеку? Или желаете порадовать себя интересным ароматом из новой коллекции парфюмов? Обратите внимание на популярный интернет магазин парфюмерии “Аромат”. Тут Вы найдете качественные парфюмы по наилучшим ценам!

Що стосується показника продуктивності памяті встановленого на новий чіп то він на 114% ефективніший колишнього! Отже для користувачів які займаються роботою з об’ємними графічним і відеофайлами а також для геймерів новинка стане справжньою знахідкою!
Попередня модель i7 серії почне виходити з ринка уступивши дорогу новому флагману процесором i7 Extreme Edition. Вартість нової моделі 990 доларі США, як очікують розробники ця модель буде успішно конкурувати з процесорами від компанії AMD.Зверніть увагу:

Добавить комментарий