IBM представила нові сервери

Листопад 8, 2012

IBM представила нові сервери

Корпорація АйБиЭм представила нові серверні рішення на базі процесорної архітектури x86. В асортимент нових пропозицій входять високопродуктивні серверні системи, а також мережеві і програмні продукти.

У числі представлених рішень – нова версія АйБиЭм BladeCenter Foundation for Cloud (BCFC), інтегрованої платформи віртуалізації з вбудованими засобами управління, попередньо конфігурованій для роботи із серверами, системами зберігання даних та мережами. Платформа АйБиЭм BladeCenter Foundation for Cloud зараз застосовує нове покоління систем АйБиЭм BladeCenter HS23, що володіють підвищеною продуктивністю і інтегрованих з нової мережної технологією 10GbE Virtual Fabric.

Збільшена пропускна здатність і збільшений об’єм оперативки дозволяють систем АйБиЭм BladeCenter HS23 забезпечувати прискорену передачу даних, що дуже важливо для віртуалізованих хмарних сервісів і аналітичних робочих навантажень. Консольна програма АйБиЭм FastSetup for BladeCenter здатне скоротити терміни виконання великих проектів з днів до годин.

АйБиЭм також представила нові рішення АйБиЭм SmartCloud, побудовані на базі новітнього сервера АйБиЭм System x3650 M4. Двухсокетный стієчний сервер оснащується твердотільними дисками АйБиЭм eXFlash, що забезпечують приріст продуктивності при скорочення енергоспоживання. Крім цього, нова система оптимізована для програмних продуктів портфеля АйБиЭм Smarter Analytics – набору інтегрованих аналітичних рішень, підтримуваних двухсокетными серверами АйБиЭм System x з програмним забезпеченням для сховищ даних АйБиЭм InfoSphere Data Warehouse, бізнес-аналізу (АйБиЭм Cognos) і управління ефективністю.

Свіжий портфель рішень АйБиЭм з можливостями розумних обчислень для платформи x86 також включає систему АйБиЭм System x iDataPlex dx360 M4, яка призначена для центрів обробки даних, що вимагають високої продуктивності при обмеженому просторі для розміщення обладнання, обмежених енергоресурсах і малопотужну інфраструктурі охолодження обладнання. Сервер оснащується технологією водяного охолодження для підвищення ефективності відведення тепла.

Невеликий сервер АйБиЭм System x3550 M4 форм фактора 1U призначений для робочих навантажень з інтенсивною обробкою даних і критично важливих бізнес-додатків. Сервер АйБиЭм System x3500 M4 у вертикальному корпусі tower забезпечує продуктивність центру обробки даних в настільному виконанні.

Опція АйБиЭм Feature on Demand “(“функції на вимогу””) для всієї продуктової гами АйБиЭм System x дозволяє клієнтам активувати або задіяти по запросу заблокированные функції у вбудованих програмно-апаратних засобах (firmware) чи програмному забезпеченні, надаючи клієнтам шанс розширювати і нарощувати потужність своїх систем по мірі росту бізнесу без потреби дорогих модернізацій та замін комплектуючих. Світові поставки нових продуктів почнуться 16 березня 2012 р.

Все большей популярностью пользуются различные онлайн сервисы они позволяют проделывать интересные операции без установки программ на компьютер, найти обзоры самых интересных сервисы можно на сайте voblakah.com – тут вы найдете большое количество интересных проектов которые разделены по категориям для быстрого поиска.Зверніть увагу:

Добавить комментарий