Ice Cream Sandwich або iOS – хто кого?

Листопад 3, 2012

Ice Cream Sandwich або iOS – хто кого?

З виходом ОС Android багато виробники мобільних пристроїв зупинили свій вибір на неї в якості програмної платформи для своїх продуктів. Популярність “”андроїда”” ні в кого не викликає сумнівів, його встановлюють на смартфонах, планшетних комп ’ ютерах, нетбуках і навіть лептопах. Тим більше, у Андроїд є й серйозні конкуренти.

Один з них – це готується до релізу ОС Windows 8, яка матиме підтримкою як x86, так і АРМ чіпів. Старт цієї ОС намічено на наступний рік. З великою часткою впевненості можна сказати, що девайси з Windows 8 коштуватимуть дорожче аналогічних Андроїд-пристроїв при інших рівних. Хоча, не варто забувати і про любов користувачів до настільки звичним для багатьох “”вікон””.

Новою версією OS Андроїд стане Ice Cream Sandwich, яка за чутками з’явиться в кінці наступного місяця. Очікувана платформа стане єдиною, як для смартфонів, так і більш ніж серйозні систем у вигляді планшетів і нетбуків. В даний час просунуті телефони використовують Gingerbread, а “”таблеты”” – Honeycomb. Крім цього, майбутня OS отримає чимало корисних функціональних особливостей: підтримка багатоядерних ПРОЦЕСОРІВ, інтегровані аудіо – і відеосервіси Гугл та інші “”фішки””.

Справедливості заради варто відзначити, що виробники мобільних пристроїв, без великого оптимізму чекають Ice Cream Sandwich. Приміром, RIM, Motorola і Hewlett-Packard вважають, що свіжий “”андроїд”” не зможе впоратися з iOS від Еппл. Хоча, можливо, справа не в самій OS Гугл, а у високому рівні популярності “”яблучних”” гаджетів, що працюють під управлінням iOS.

до Речі, деякі аналітики прогнозують спад популярності планшетів і знову зростаючий інтерес до традиційних ноутбуків.

Вы еще не были в Днепропетровске? В таком случае рекомендую выбрать викенд и вместе с друзьями проведать этот замечательный город. А снять квартиру в Днепропетровске посуточно совсем не проблема это можно сделать в режиме онлайн на сайте – dneprlux.com.ua тут вы найдете самые хорошие варианты !Зверніть увагу:

Добавить комментарий