IDC: відродження темпів зростання виробництва жорстких дисків

Жовтень 26, 2012

IDC: відродження темпів зростання виробництва жорстких дисків

Аналітична компанія IDC опублікувала результати дослідження ринку жорстких дисків, на розвиток якого найбільш негативний вплив зробили в минулому році природні катаклізми в Японії і Таїланді. Виробники знизили свої показники за 2011 рік на 4,5% в порівнянні з роком 2010. Поточний рік, за оцінкою аналітиків, повинен принести зростання обсягів виробництва на 7,7%, а до 2016 р цей показник прогнозується на рівні 9,6%.

Докризові обсяги виробництва будуть відновлені вже у другому півріччі і експерти IDC за результатами р прогнозують випередження темпів зростання виручки від реалізації жорстких дисків над темпами зростання обсягів збуту. Така тенденція, на їх думку, дозволить гармонізувати ціновий рівень на продукцію, коли зберігається привабливість для потенційних споживачів і при цьому виробники не втрачають стимулів для подальшого розвитку. На практиці це означає зниження нинішнього рівня цін до певного рівня, який буде все-таки вище докризового рівня. У грошовому відношенні до 2016 році обсяг ринку, за прогнозами аналітиків, може досягти позначки в $50 млрд.

Також аналітики IDC помічають певний перерозподіл прибутковості окремих елементів даного ринку. Так персональні комп’ютери найближчим п’ятиріччя будуть залишатися головними покупцями вінчестерів за кількістю поставок, але прибутковість від цього буде поступово знижуватися, поступаючись лідируюче положення систем зберігання даних.

Що ж стосується протистояння HDD і SSD в сегменті ноутбуків, то фахівці IDC помічають, що на цей момент оптимальним рішенням є застосування гібридних накопичувачів, що поєднують в собі магнітні пластини і твердотільну пам’ять.

Каждый водитель знает что амортизаторы очень важная вещь для автомобиля и если вы решили купить амортизаторы каяба – то это правильный выбор, такие амортизаторы будут служить долго и надежно и при этом цена их намного лучше чем у конкурентов !Зверніть увагу:

Добавить комментарий