iiyama ProLite T2451MTS – сенсорний монітор

Листопад 18, 2012

iiyama ProLite T2451MTS – сенсорний монітор

Корпорація iiyama представила на російському ринку 24-дюймовий монітор iiyama ProLite T2451MTS, оснащений сенсорним монітором з підтримкою Multi-touch. Новинка вже з’явилася в продажу за орієнтовною ціною 14000 грн..

Монітор має роздільну здатність 1920×1080 px, час відгуку дорівнює 2 мс, контраст 1000:1 і яскравість 260 Кд/м2. Дисплей сумісний з Windows 7, дозволяє малювати, дивитися інтернет сайти і електронну пошту в многоэкранном режимі, набирати текст на віртуальній клавіатурі, виконувати прокручування та обертання зображень, збільшувати і зменшувати об’єкти. Завдяки захисному екрану з міцного скла сенсорна панель стійка до подряпин. Поставляється в комплекті пластиковий стилус спрощує малювання і написання текстів на дисплеї.

iiyama ProLite T2451MTS оснащується двома роз ’ ємами HDMI, DVI, аналоговим входом і портом USB для сенсорної панелі. Крім цього, в моніторі передбачені 2 вбудовані стереодинаміки потужністю по 2 Вт.

Не смотря на что приближается зима отдых еще очень актуален и если вы решили провести отдых как следует то обратите внимание на предложение отдых Крым Алушта – ведь провести тут несколько недель это самый хороший вариант отпуска – тут вы сможете насладиться хорошими условиями и отличным климатом!Зверніть увагу:

Добавить комментарий