Індекс цитування Google

Серпень 14, 2011

Індекс цитування Google

Індекс цитування Google – як його підвищити?
Просування веб сайту це цілий комплекс різноманітних дій. Збільшення показника ІЦ одне з них.

Існує декілька методів підняття ІЦ :

ІЦ – основний індекс цитованості, визначається кількістю сайтів, що посилаються на певний сайт.
віц – зважений індекс цитованості(взвешенный индекс цитируемости,), при розрахунку беруть до уваги якість посилань (значимість сайту, на якому встановлено посилання на певний сайт).

тІЦ – тематичний індекс цитованості, враховує тематику певного сайту і сайтів, що посилаються на нього.

Google для ранжирування сайтів застосовує спеціальний алгоритм підрахунку індексу цитування з додатковим критерієм ранжирування – метод PageRank. При розрахунку PageRank враховується кількість і якість посилань.

Для Google найважливішим критерієм при підрахунку ваги сторінки, є наявність її в каталозі Open Directory Project (ODP або DMOZ). Тому фахівець, який займається просуванням ресурсу, повинен додати сайт у цей каталог.
Кожна сторінка, додається в каталог, зобов’язана містити унікальний матеріал, що відповідає категорії, в якій він реєструється.

Для того, щоб PageRank сайту в пошуковій системі Google був вище слід вибудувати якісну систему внутрішніх посилань сайту. Посилання з каталогів або інших сайтів повинні йти на сайт напряму, але не через cgi-скрипт. Не варто розміщувати посилання на сайт будь-якому ресурсі, призначеному для вільного розміщення посилань.
Корисно розміщувати посилання на тематичних сайтах з високим показником PageRank.

Професіонали використовують в основному два дозволених прийома.
Посилання знижують значення PageRank проставляють через cgi-скрипти. Або забороняють за допомогою файлу robots.txt індексацію сторінок.

Рок музыкой увлечены миллионы людей во всем мире! Любителям рока будет очень интересно заглянуть на Рок-портал Киева – тут Вы найдете свежую информацию про рок-события в этом городе, информацию про рок -группы и их новые альбомы.Зверніть увагу:

Добавить комментарий