Індійська тріада богів

Лютий 25, 2013

Індійська тріада богів

Відома картинка з календаря зображує Тріаду Богів (Брахму-творця, Вішну-хранителя і Шиву-руйнівника). Вішну, оберігаючи життя, займає проміжне положення між Брахмой і Шивою.

Світ був створений під час пахтанія океану богами і демонами, метою якого було отримати божественний нектар. Нинішній вік (Каліюги) – всього лише один етап нескінченного життєвого циклу. Калі – дружина Шиви, страхітливого вигляду: чорношкіра, з мови стікає кров, в руках вознесений меч і відрубана голова, шия обвита змією і гірляндою з людських черепів.

Рама (праворуч) – уособлення чесноти, сьома аватара (втілення) Вішну, і Крішна (ліворуч), уособлення любові і восьма аватара. Вважається, що Вішну приймає ці аватари, щоб врятувати світ від знищення. Коли настане кінець світу, новий світ створить Калки. Нанді – бик, на якому пересувається Шива, завжди присутній в шіваітскіх храмах.

Гаруда возить Вішну під час його космічних подорожей. Парваті живе в Гімалайських горах разом з Шивою. Цією лагідної і прекрасної дочки гір поклоняються в різних формах, які втілені у всеосяжному культі богині Деви.

Дурга – велика богиня-воїн, що перемагає зло, здіймаються у стовпі вогню, часто зображується в сутичці з демоном Махішей в образі буйвола. Вона пересувається на тигра.

Вы не знаете что подарить вашему молодому человеку ? В таком случае обратите внимание на статуэтки девушек – они очень красиво выглядят в интерьере и помогут украсить вашу кваритиру или офис!Зверніть увагу:

Добавить комментарий