Індійські свята. Частина 2

Березень 1, 2013

Індійські свята.  Частина 2

Xemaht (листопад – січень) Прихід зими відзначено рядом свят, наприклад Різдвом, які в сучасній Індії відзначають в національному масштабі. У Раджастхане проходить Пушкарська ярмарок, яка приваблює туристів, а також звичайних прочан і скотарів. У повний місяць після Дівалі сикхи відзначають Гуру Пураб – день народження гуру Нанака, засновника сикхізму.

Свято відзначає кінець Рамадана, мусульманського поста в ознаменування того часу, коли Пророк отримав Коран від Аллаха, Його дата варіюється в залежності від молодика. Особливий молебень (намаз) здійснюється в Делійський мечеті Джама Масджид. Свято також носить назву Мітхо-Ід (солодкого), так як у всіх будинках подають рід солодкої вермішелі (Севіан).

Літо (березень-червень) Холі (березень). Свято кінця зими. В околицях Вріндавана він триває два тижні. Свято слона (березень), Джайпур.

Як і під час Холі, 60 оздоблених слонів простують по вулицях, а сидять на них веселуни кидають один в одного фарбою. На стадіоні чаугала проходять також матчі слонячого поло.

Научанді Мела (березень), Мірут. Це свято організовується у гробниці мусульманського святого і біля храму і покликаний символізувати єдність індусів і мусульман. Його витоки сягають кінця XV в, коли влада вирішила об'єднати свята, які одночасно проходили в обох святих місць. Тепер це швидше веселий карнавал, ніж релігійне дійство.

Для того что бы ваш сайт видели пользователи из любой страны необходимо его продвигать по важным для вас ключевым запросам, и если вас интересует продвижение сайта в Харькове то лучше всего обратиться к специалистам компании q-seo.com.ua – они помогут в создании проекта для продвижения вашего срока и проведут весь комплекс работ быстро и не дорого!

Музичний фестиваль (березень), Делі. Відомі виконавці з усієї країни представлені на цьому престижному культурному заході, який організовує фонд Раджива Ганді в залі форту Сири. Це важлива подія у сфері класичної музики хіндустані спонсорує велика індійська промислова група.

Свято Гангаур (март-апр.), Джайпур. Протягом вісімнадцяти днів – наречені і юні дівчата приносять підношення богині Гаурі. Прикрашені коштовностями зображення богині провозять по місту в супроводі запряжених волами возів, музикантів і жінок, виспівують пісні. Будда Джаянті (травень), Делі.

Будда народився, досяг просвітління і помер в повний місяць четвертого місячного місяця. Віруючі збираються на молебні в Делийском парку Будда Джаянті.

Процесія буддійських лам у свято Будда Джаянті. Літній театральний фестиваль (травень-червень), Делі.

Організовується Національною школою драми. Сезон мусонів (липень-серпень) Фестиваль манго, Делі. У пік сезону збору манго понад тисячі сортів манго, що росте в Північній Індії, демонструються на стадіоні Талкатора.

Національний кінофестиваль (липень), Делі. Протягом двох тижнів завоювали нагороди індійські фільми демонструються у великому залі форту Сири. Тідж (Авг.), Джайпур.

Молоді дівчата в зелених шатах співають пісні, відбиваючи особливий ритм. Веселе свято присвячений дружині Шиви Парваті – богині сімейного щастя. Ця подія відзначає також прихід довгоочікуваного мусону. День Незалежності (15 серпня.).

День набуття Індією незалежності від Великобританії в 1947 р. За традицією зі стін Червоного Форту в Делі прем'єр-міністр країни звертається до нації. Ракша Бандхан (Авг. повний місяць).

Юні дівчата зав'язують сакральні стрічки (ракхі) на зап'ястях своїх братів в знак любові і отримують у відповідь подарунки та обіцянки вічного покровительства. Святкування Дня Незалежності. Джамнаштамі (Авг.). День народження Крішни.

Під Вріндаване влаштовують вистави Расліли, а в Делі показують танцювальну драму «Крішна Катха», присвячену історії Крішни. Танцюючий павич сповіщає прихід мусону.

Зима (жовтень – лютий) Квіткових виставок і різноманітних культурних подій. Ганді Джаянті (2 жовтня.). День народження Махатми Ганді відзначається як національне свято.

Пхулвалонкі сайра, Делі. Свято общинного єдності між мусульманами та індусами, під час якого барвиста процесія з квітковими гірляндами і віялами направляється від храму Джогмайя і куфічних гробниці Кутбаддіна Бахтіяра Каки до Джахаз-Махала в Мехраулі.

Дуссера (жовтень). Протягом дев'яти днів драматичні епізоди з «Рамаяни», присвячені боротьбі Рами з Раваной, ставляться по всьому регіону.

На десятий день Віджая Дашамі відзначається перемога Рами над Раваной, і величезні зображення царя демонів, його брата і сина спалюються на вогнищах. У Делі улюблений історичний епос демонструється у вигляді танцювальної драми протягом місяця школою Бхаратія Кала Кендра. Дівалі. На честь повернення Рами в Айодхью після вигнання олійними світильниками висвітлюють житла.

Всюди обмінюються солодощами і готують особливі страви. Де демонструються індійські та зарубіжні товари. Тут же організуються також культурні заходи. Свято повітряних куль (14 груд.), Делі.

Це свято збігається з днем народження Неру і відзначається як День дітей. Виставка хризантем (1-я нед. Дек.). Цю виставку квітів організовує YWCA Катхак Утсав (грудень), Делі.

Виконавці цієї північно-індійської форми танцю захоплюють публіку своїм артистизмом. Різдво (25 дек.) Свято Різдва – причина зробити покупки, повеселитися і сходити в гості. Автомобіль на торговому ярмарку.

Процесія оркестру волинщиків під час церемонії Сигналу відбою Переддень Нового року (31 дек.). В цей день новорічні бали організовуються у всіх готелях і клубах.

Лорі (13 січня.). Розпал зими наголошується багаттями, піснями і танцями. Макар Санкранті (14 січня.), Джайпур. Запуском повітряних зміїв відзначають проходження сонця від екватора до тропіка Козерога.

День Республіки (26 січня.). День народження незалежної Індії відзначається помпезними процесіями, а в Делі по Раджпатху проходить військовий парад. Сигнал відбою (29 січня.), Делі. Символізує закінчення урочистостей з нагоди Дня Республіки.

В цей день проходить парад зведених армійських оркестрів за участю гвардії президента на площі Віджай-Чоук. На заході сонця сурмач грає відбій, спалахує феєрверк. Свято майстрів Сураджкунда (1-14 лютого.), Сураджкунд.

Цей ярмарок кустарних промислів проходить в старовинному містечку (X ст.) В передмісті столиці. Міжнародний тиждень йоги (2-7 лютого.), Рішікеш.

Вчені та студенти з усього світу беруть участь у заняттях і семінарах на березі Гангу. Ралі старовинних автомобілів (февр.), Делі. Група газет організовує ралі старовинних машин по двадцятикілометрової маршруту. Найчастіше власники автомобілів одягнені в одяг того часу.

Виставки квітів (февр.). Виставки проходять в Делі та інших місцях.

Для публіки також відкриті Могольськіє сади в президентському палаці Раштрапаті Бхаван. Тадж Махотсав (18-27 лютого.), Агра.

Протягом десяти днів свято культури, музики і танцю проходить в околицях Тадж-Махала. Фестиваль в Джхансі (кін. февр.), Джхансі. Протягом 5 днів пишне святкування майстрів мистецтв і ремесел проходить на тлі старовинного форту XV в. Фестиваль Дхрупад (февр.), Делі. Провідні виконавці цієї старої традиційної форми співу дають ряд концертів.

Шнкі старовинних автомобілів на горбистій дорозі в околицях Делі.

Теперь бильярдные светильники самых различных форм можно приобрести в нашей компании. Мы предлагаем выгодные условия и большой выбор оборудования и аксессуаров для бильярдных клубов!Зверніть увагу:

Добавить комментарий