Індія – Раджгхате, деякі цікаві факти

Квітень 22, 2013

Індія – Раджгхате, деякі цікаві факти

Раджгхате представляється найбільш значним історичним місцем в Індії – це майданчик, де було піддано кремації тіло Махатми Ганді. Тепер тут височить суворий постамент з чорного граніту з його останніми словами «О, Господи!» І гірляндою живих квітів. Все прибувають в країну глави іноземних держав покладають вінки до цього меморіалу (самадхі) Отця нації.

Тут же проходять офіційні церемонії в дні народження (2 жовтня) і смерті (30 січня) цього знаменитого політичного діяча. Навпаки через дорогу розташований Національний музей. Ганді, де зберігаються його речі, листи та документи.

Напис на стіні відображає його погляди: «Принцип ненасильства – це спосіб боротьби цільної душі з тиранічної волею … коли індивідуум стає здатний протистояти несправедливому правлінню».

Есть желание немного развлечься и при этом получить возможность выиграть приличную сумму денег? В таком случае загляните в самое лучшее казино онлайн тут вы найдете интересные автоматы и различные азартные игры. Многие игроки играют в этом месте и очень довольны быстрыми выплатами и хорошими процентами!

У багатьох містечках Шекхавати можна ще побачити житла предків таких найбільших промисловців країни, як сімейства Бірла, Далма і Гоенкі. Ці просторі старовинні Хавел, з величезною кількістю фресок, будувалися з кінця XV до початку XX в. мар-Варський торговцями, які перебиралися в пошуках фортуни в порти Бомбея (Мумбаї) і Калькутти (Колкати). Їх новий спосіб життя формувався під впливом англійців і урбаністичних тенденцій того часу, а їх нові оселі були відображенням нових ідей та їх зростаючого добробуту.

Зміст і стиль фресок в Шекхавати – відгук на урбанізацію. Зображення на фресках і раніше площинні, але серед богів, богинь і войовничих героїв з'явилися образи мінливого світу. В їх фресках зустрічаються зображення англійських леді, джентльменів в циліндрах, військових та джазменів, поїздів, автомобілів, аеропланів, грамофонів, телефонів та іншого, що символізує виникнення індустріального суспільства в кінці XX в,Зверніть увагу:

Добавить комментарий