Infobox на конференції ReMIX 2010

Жовтень 26, 2012

Infobox на конференції ReMIX 2010

Хостинг-провайдер Infobox візьме участь у конференції ReMIX 2010, яка відбудеться 21 травня в Москві. На робочому стенді Infobox пройде демонстрація можливостей Parallels Small Business Panel і Windows VPS, а також презентація поштового сервісу на базі Exchange 2010 з функціями голосового доступу до пошти українською мовою.

Сервіс VPS від Infobox дозволяє працювати в типовому інтерфейсі Windows, підтримує всі популярні веб-технології (ASP, PHP, Perl, Рубай) і забезпечує необмежений трафік без урахування співвідношень. Панель Parallels Small Business Panel дає шанс керувати сайтами, електронною поштою, файлами та користувачами через зручний веб інтерфейс, не вимагаючи при цьому особливих знань і навичок. До складу панелі входить конструктор сайтів, а також вбудовані інструменти для спільного доступу до файлів і спільної роботи. Підтримується автоматичне встановлення безкоштовних і платних веб додатків.

Разом з компанією Parallels хостинг-провайдер представить в межах ReMIX 2010 спеціальну пропозицію на покупку віртуальних виділених серверів (VPS). Всі учасникам конференції будуть роздані листівки промо-кодом, що дозволяє отримати доступ до послуги Windows VPS від Infobox і панелі управління Parallels Small Business Panel за спеціальною ціною – 400 руб. у місяць.

“”Участь у конференції “”ReMIX”” для нас не лише іміджевий крок. Це реальна майданчик для продуктивного спілкування з потенційними клієнтами і партнерами, демонстрації наших передових продуктів – Windows VPS та електронної пошти на основі Exchange 2010. Саме співпраця з партнерами дозволяє нашій компанії так стрімко розвиватися. Для спільного просування наших продуктів ми запросили компанію Parallels””, – коментує Олексій Бахтіаров, гендиректор Infobox.

Все мы любим своих четвероногих питомцев, и очень заботимся о них, если вы вдруг заподозрили что ваш кот или собака заболели или плохо себя чувствуют то не тяните время заказывайте услугу выезд ветеринара – квалифицированный специалист поможет быстро выявить причину недуга и произведет необходимые действия на месте а если это что то серьезное то вполне возможно что надо завести питомца в ветеринарную клинику.Зверніть увагу:

Добавить комментарий