Інформація про Windows Phone 7.5 Mango

Вересень 22, 2011

Інформація про Windows Phone 7.5 Mango

Як відомо компанія Microsoft розробляла нову версію операційної системи для смартфонів, але досить не було відомостей про дату виходу цієї системи.
Сьгодні в офіційному блогу розробників Windows Phone 7.5 Mango появився допис в якому написано про плани запуску ОС.
Мова йде саме про вже випущені пристрої під керуванням Windows Phone 7 попередньої версії і програмному оновленні для них, в той час, як ряд моделей вже були представлені відразу з Windows Phone 7.5 Mango – це Fujitsu Toshiba IS12T, HTC Titan, HTC Radar, Samsung Focus S і Samsung Focus Flash.

За словами Еріка Хотана (Eric Hautala),керівника підрозділу Customer Experience Engineering, який і написав недавній пост в блозі Windows Phone, випуску поновлення Windows Phone 7,5 Манго слід чекати вже зовсім скоро – протягом найближчих одного-двох тижнів. Що найприємніше, оновлення отримають абсолютно всі пристрої під управлінням Windows Phone, хоча, звичайно,час появи нової прошивки може змінюватись і не всі моделі отримають її одночасно. Нагадаємо, в числі основних нововведень Windows Phone 7.5 Mango багатозадачність і нова версія браузера Internet Explorer 9Зверніть увагу:

Добавить комментарий