Інформація з сервісу Symantec стала доступна в інтернеті

Січень 9, 2013

Інформація з сервісу Symantec стала доступна в інтернеті

Представники одного з інтернет-сервісу компанії Symantec – Road Runner Safe Storage розповсюдили інформацію про витік персональних даних. Користувачі отримали листа, в яких повідомляється про несанкціонований доступ до бази сервісу. Аналітичний центр Zecurion передає, що в скомпрометованої базі даних містилася також реєстраційна інформація: імена користувачів, паролі, електронні адреси, секретні питання і банківські платіжні адреса для тих, хто карткою оплачував послуги сервісу. На сьогоднішній день всі паролі були примусово змінені провайдером, а всім користувачам безпосередньо пропонують процедуру відновлення пароля.

Представники компанії рекомендують змінити паролі також в сервісах, де використовуються ті ж поєднання пароль і логін. Аналогічний інцидент недавно торкнувся інший хмарний сервіс Dropbox, коли зловмисники вкрали логіни і паролі з метою використовувати їх для розповсюдження спаму. За словами керівника аналітичного центру Zecurion Володимира Ульянова, незважаючи на всі вигоди та зручності сучасних хмарних сервісів, до цих пір фахівці не вирішили найголовніше питання їх безпеки. Всі згадані інциденти, як заявляє Ульянов, підтверджують цей факт і поки провайдери таких сервісів дійсно не нададуть необхідних гарантій безпеки споживачеві або ж відшкодування збитку, їх застосовність буде дуже обмежена, особливо серед корпоративних компаній і замовників.

Вы один из тех людей у которых азарт и чувство риска в крови? В таком случае вам повезло, сейчас в интернете доступны очень интересные проекты которые позволяют играть в любимые азартные игры в режиме онлайн и при этом вы имеете хорошую возможность выиграть приличные деньги!Зверніть увагу:

Добавить комментарий