Інтел купує InfiniBand

Жовтень 22, 2012

Інтел купує InfiniBand

Корпорація Інтел підписала остаточну угоду з компанією QLogic з придбання окремих продуктових лінійок і певних активів, що стосуються технології InfiniBand. Угода покликана розширити асортимент мережевий продукції Інтел з метою створення нової волоконної технології для високопродуктивних обчислень. Крім цього, це придбання допоможе компанії розробити до 2018 року архітектуру передачі даних зі швидкістю один экзафлоп в секунду. Один экзафлоп дорівнює квинтиллиону операцій на секунду, що в сто разів більше в порівнянні з найпотужнішими суперкомп’ютерами з існуючих.

На конференції International Supercomputing Conference 2011 корпорація Інтел розповіла про свої плани змінити звичний уявлення про високопродуктивних системах і подолати бар’єр в один экзафлоп до 2018 року, – сказав Кірк Скауген (Kirk Skaugen), віце-президент і гендиректор Data Center і Connected System Group компанії Інтел. – Технології і розробки Qlogic дозволять створити масштабовану волоконну систему передачі даних, яка необхідна компанії для досягнення поставлених завдань. Включення продукції Qlogic на базі технології InfiniBand в наш асортимент мережевих рішень дозволить нашим замовникам отримати більше ефективні рішення”.

Планується, що велика частина співробітників Qlogic прийме пропозицію компанії Інтел і перейде в її штат. Очікується, що угода буде закрита до кінця поточного кварталу за умови дотримання всіх необхідних вимог.

Вас беспокоят морщины на лбу ? Рекомендую не переживать по этому поводу, на сайте вы можете приобрести препарат Almea Xroller – который поможет вам значительно омолодить лицо!Зверніть увагу:

Добавить комментарий