Інтел офіційно представила платформу Atom “Pine Trail”

Жовтень 22, 2012

Інтел офіційно представила платформу Atom “Pine Trail”

Найбільший в світі виробник мікропроцесорів фірма Інтел на майбутній комп’ютерній виставці CES 2010, яка стартує 7 січня 2010 р в Лас-Вегасі, прогнозує представити громадськості цілих 17 нових ПРОЦЕСОРІВ сімейства Intel core i. Як повідомляють відомі інтернет-видання, Інтел не стала чекати CES 2010 і офіційно представила свою нову мобільну платформу під кодовою назвою Pine Trail. Рестайлінговий чіпсет має стати повноцінною заміною застосовується в цей момент в нетбуках, і інших аналогічних пристроях, системної логіки з процесорами Intel Atom і вивести їх продуктивність на новий рівень.

В основі Pine Trail, на відміну від попередника, буде не три, а 2 чіпа – а все завдяки впровадження в мікропроцесор контролера пам’яті і графічного ядра. Чіпсет NM10 буде працювати разом з трьома новими процесорами, в числі яких: одноядерний Atom N450 (орієнтований на використання в нетбуках), також одноядерний Atom D410 (для неттоп) і “”двоядерний”” Atom D510. Всі представлені CPU виготовляються з використанням технологічного процесу 45 нм і працюють на номінальній частоті 1,66 GGz. Разом з чіпсетом NM10 процесори N450, D410 і D510 будуть мати показник TDP 7Вт, 12 Вт, 15 Вт, відповідно. Загалом, проведені поліпшення і вдосконалення, вжиті гігантом процесоробудування, дозволили збільшити продуктивність системи на 20%.

За заявами представників Інтел, новинка незабаром стане повсюдно застосовуватися в нетбуках, неттоп і портативних комп’ютерних системах початкового рівня. Продуктивності створених на основі Pine Trail пристроїв буде вистачить для більшості що стоять перед користувачем завдань, за винятком, безумовно, складних тривимірних моделювань. Багато компаній вже встигли похвалитися своїми нетбуками на основі свіжої мобільної платформи, але першим представником нового сімейства переносних субноутбуків стане нетбук Асус Eee PC 1005PE, який буде показаний журналістам 4 січня 2010 р.

Хотите быть всегда в хорошем тонусе и чувствовать себя на все сто? В таком случае хорошим решением будет кефир vivo – который придаст вам бодрости и сил на целую день вперед!Зверніть увагу:

Добавить комментарий