Інтел оновить CPU Pentium і Celeron в третьому кварталі

Жовтень 26, 2012

Інтел оновить CPU Pentium і Celeron в третьому кварталі

У межах нашого інформаційного блоку ми вже повідомляли, що фірма Інтел прогнозує випустити нові CPU. Одна з нотаток зазначеної спрямованості була присвячена швидкого дебюту мікропроцесорів Pentium G2100T і G2120 – перших 22-нм мікрочіпів сімейства Ivy Bridge для настільного сегмента. Тим більше, творці налаштовані приділяти увагу і процесорах сімейства Sandy Bridge.

Так, наприклад, нам стало відомо, що у вересні колекція процесорного гіганта доповниться мікрочіпами Pentium G645 і G645T. Також очікується презентація більш ніж простих CPU – Celeron G465, G550T і G555. Кожен з перерахованих мікрочіпів за повідомленнями галузевих оглядачів стане доступний вже протягом першого тижня вересня.

Хочемо нагадати, що ще в червні в Мережі з’явилися перші згадки про процесорах Intel Pentium G645, Celeron G465 і G550. На жаль, точні специфікації готуються процесорних рішень поки що не розголошуються, хоча дещо відомо: ось посилання на один з опублікованих матеріалів на нашому ресурсі.

Очікувані процесори Intel для настільної ніші прийдуть на зміну рішенням Celeron G460 і Pentium G640. Осінній старт новинок трапиться як не можна до речі для тих користувачів, хто якраз підшукує недорогу основу для сучасного комп’ютера або робить радикальний апгрейд вже наявного десктопа. Політика ціноутворення щодо Pentium G645 і G645T укупі з Celeron G465, G550T і G555 поки що не розголошується, але навряд чи їх вартість істотно перевищить таку у їх CPU-попередників.

Что то неважно себя чувствуете, тяжесть в спине или прострелы? В таком случае обратитесь в ортопедический медицинский центр – тут вам окажут быструю помощь и произведут точную диагностику, это поможет вам прийти в порядок и продолжать наслаждаться жизнью и чувствовать себя на все стопроцентов!Зверніть увагу:

Добавить комментарий