Інтел представляє 4 нових ULV-процесора Sandy Bridge

Жовтень 24, 2012

Інтел представляє 4 нових ULV-процесора Sandy Bridge

Галузеві джерела повідомляють, що фірма Інтел оновила список пропозицій CPU для ноутбуків. Асортимент конструкторів поповнився чотирма новими моделями мікропроцесорів з ультранизьким вольтажем, розрахованих на використання в тонких лептопах з тривалим часом автономної роботи.

найдорожча з представлених новинок – це мобільний мікрочип Celeron 847. Цей мікропроцесор володіє номінальною частотою 1,1 GGz і двома обчислювальними ядрами. Він представляє із себе бюджетну модель без підтримки технологій многопоточности “”авторозгону”” Турбо. Обсяг кеш пам’яті-третього рівня дорівнює 2 Мбайт, вартість в партіях від 1000 штук становить $134.

Наступним дебютантом є мікропроцесор Intel core i5-2557M з двома обчислювальними ядрами і підтримкою технології Hyper-threading. Мікрочип несе на борту 3 Мб кеш пам’яті-L3, його номінальна тактова частота становить 1,7 GGz, в режимі Турбо вона може досягати значних 2,7 GGz. Вартість Intel core i5-2557M в оптових поставках відповідає значенню $250.

Нарешті, процесори Intel core i7-2637M і Intel core i7-2667M – це двоядерні мікрочіпи, які несуть на борту 4 Мб кеш пам’яті-третього рівня і здатні обробляти чотири інформаційних потоків одночасно. Процесори оперують тактовими частотами 1,7 і 1,8 GGz, але в режимі Турбо ці показники виростають до 2,8 і 2,9 GGz відповідно. При цьому термальний пакет залишається в межах визначених виробником 17 Вт.

Перші ноутбуки з новими ULV-процесорами Intel почнуть продаватися найближчим часом.

Вас интересует постоянный мониторинг посещения вашего проекта в интернете? В таком случае на помощь придет популярный сервис гугл аналитика – стоит только установить простой код на сайт и вы узнаете о том сколько человек его посетило и что они искали на сайте , причем показатели этой статистики считаются самыми точными!Зверніть увагу:

Добавить комментарий