Інтел продемонструвала можливості ультрабука з OS Windows 8

Листопад 18, 2012

Інтел продемонструвала можливості ультрабука з OS Windows 8

Другу половину поточного року з нетерпінням очікують аналітики, фахівці, потенційні покупці і просто допитливі люди. Саме в цей період багато компанії обіцяють нас порадувати своїми новинками. Від Майкрософт ми чекаємо OS Windows 8, від Еппл планшетів iPad Mini і нових смартфонів Айфон, від Гугл і Амазон нових планшетів, від партнерів Інтел ультрабуков 2-го покоління. Цей перелік можна продовжити, але і так ясно, що осінь погрожує бути досить насиченим.

Трішки обганяючи події, фірма Інтел на заході IDF 2012, що проходив у Бразилії, представила референсний зразок ультрабука з сенсорним монітором, який працює під керуванням ОС Windows 8. Представники компанії відзначили, що сенсорний дисплей є опціональним і застосування його в конкретних моделях цілком залежить від смаків і бажання виробників.

Очевидно, що представники Інтел не повідомили, на базі якого мікропроцесора працює представлений ультрабук, так як різні джерела, захід висвітлювали IDF 2012, повідомляють суперечливі дані. За одними даними, пристрій оснащений процесором Ivy Bridge. За твердженнями інших ресурсів, пристрій оснащений процесором наступного покоління, відомого під назвою Haswell. Майбутній CPU виробництва Інтел забезпечить час автономної роботи ультрабука до 10 годин. При використанні режиму очікування (stand-by connected) без підзарядки пристрій буде функціонувати до 10 днів. У цьому режимі ультрабук має шанс обмінюватися з мережею інформацією, отримувати зміни системи, електронну пошту і різні оповіщення.

Хотите получить хорошую специальность которая в дальнейшем вам поможет получить высокооплачиваемую работу и стабильный заработок? В таком случае рекомендую вам записаться на PHP курсы в Киеве – профессиональный программист обучит вас всему что необходимо для того что бы писать собственные скрипты на этом популярном языке программирования.Зверніть увагу:

Добавить комментарий