Інтел прогнозує увірватися на ринок мобільних пристроїв

Жовтень 22, 2012

Інтел прогнозує увірватися на ринок мобільних пристроїв

Виступ виконавчого директора Інтел Пола Отелліні (Paul Otellini) на щорічній зустрічі з інвесторами в Санта Клара виявилося настільки змістовним, що окремі його положення продовжують широко обговорюватися в околокомпьютерных ЗМІ. Велику увагу в доповіді було приділено планам процесорного гіганта по завоюванню ринку мобільних пристроїв.

За словами Пола Отелліні, ще рік тому ніхто, крім співробітників Інтел, не вірив, що у компанії є шанс у цьому бізнесі. А сьогодні галузеві фахівці цікавляться, на яку частку цього ринку планує Інтел. Основне завдання компанії, вважає її голова, зробити свої чіпи привабливими настільки, щоб основні гравці ринку не змогли їх ігнорувати. Приміром, фірма Еппл застосовує процесори Intel лише у своїх ноутбуках і десктопних ПК, а в смартфонах і планшетах застосовує ARM-чіпи власної розробки. У Інтел сподіваються, що незабаром ситуація зміниться в їх користь. Така впевненість базується на застосування передових технологій і величезному науково-виробничий потенціал компанії.

Розробляються Інтел рішення для мобільних пристроїв, спираються на ту ж архітектуру, що і в десктопних процесорах, забезпечуючи тим самим високу продуктивність. Запланований перехід до 22-нм технологій вирішить проблему енергоспоживання. На сьогоднішній день основні конкуренти Інтел тільки починають освоювати 32 нм або 28 нм норми, а фірма вже в 2014 році погрожує подати 14 нм системи на чіпах.

Наскільки пророчими виявляться заяви Пола Отелліні, покаже найближче майбутнє. Підстав для оптимізму щодо завоювання мобільного ринку в компанії Інтел більш ніж досить.

Один из самых знаменитых югославских футболистов Модрич Лука на днях отпраздновал свое 27 летие, этот молодой и талантливый человек достиг многого в спортивной карьере и будущему поколению есть на кого равняться!Зверніть увагу:

Добавить комментарий