Інтел розкриває подробиці про материнських платах Інтел Z77 Express

Жовтень 26, 2012

Інтел розкриває подробиці про материнських платах Інтел Z77 Express

Завтра в законні права набирає квітень місяць, який, згідно з озвученими раніше прогнозами, принесе анонс 22-нм мікропроцесорів Інтел Ivy Bridge, а також материнських плат на базі чіпсета Intel Z77 Express. Сьогодні нам стали відомі деякі деталі про кількох материнських платах вищого ешелону, які засновані на зазначеному вище наборі системної логіки.

Фірма Інтел поділилася інформацією про продукти DZ77GA-70K (Extreme Series), DZ77BH-55K (Media Series) і DZ77SL-50K (Media Series). Перша плата з цього невеликого переліку орієнтована на оверклокерів, геймерів і ентузіастів. Розглянемо її параметри більш ніж докладно. Майбутня новинка має посиленою (10+2)-фазною підсистемою живлення, оснащується чотирма слотами для встановлення модулів оперативки DDR3 DIMM і парою сучасних роз ’ ємів PCI Express-3.0 x16.

Інші специфікації DZ77GA-70K мають такий вигляд. На борту є слоти розширення PCI-Express 2.0 x4, 2 PCI-Express 2.0 x1 і навіть пара застарілих PCI. Для підключення оптичних приводів і накопичувачів інформації передбачено чотири порти SATA 6 Гбіт/c, така ж кількість SATA 3 Гбіт/c і один роз ’ єм eSATA. Радує, що плата містить вісім роз ’ ємів USB 3.0, звукова підсистема реалізована 8-канальним HD-кодеком, є пара мережних контролери Gigabit Ethernet, Firewire і HDMI.

Материнські плати, що належать гамі Media Series, мають більш ніж простими специфікаціями: наприклад, підсистема живлення у них (6+2)-фазна. Плата DZ77BH-55K порадує потенційного господаря парою слотів PCI Express-3.0 x16, три PCI-Express 2.0 x1 і два PCI. Монтування ODD і HDD проводиться за допомогою чотирьох портів SATA 6 Гбіт/c, трьох SATA 3 Гбіт/c і одиночного eSATA. Кількість роз’ємів USB 3.0 дорівнює шести, є одна мережева плата Gigabit Ethernet, Firewire, звук 8.1, присутні відеовиходи HDMI і DisplayPort.

Нарешті, DZ77SL-50K – найпростіша модель з перерахованих материнських плат. Незважаючи на те, що вона володіє (6+2)-фазною підсистемою живлення, як і DZ77BH-55K, вона реалізована на більш ніж простий елементній базі. На платі є по одному слоту PCI Express-3.0 x16, PCI-Express 2.0 x4, PCI-Express 2.0 x1 і три PCI. Оптичні приводи і накопичувачі інформації приєднуються через 2-х SATA 6 Гбіт/c, трьох SATA 3 Гбіт/c і одного eSATA. Також виявлені USB 3.0 в кількості чотирьох портів, 6-канальний звук і мережа Gigabit Ethernet.

Вартість розглянутих материнських плат Інтел на основі чіпсета топ-класу ще не названа галузевими ЗМІ.

На подходе холодная пора года и надо позаботиться о тепле и уюте квартиру, если вы желаете что бы ваша квартира была не только теплая но и стильная то приобретите красивые радиаторы – которые согреют и украсят вашим комнаты и в долгие зимние вечера вы сможете наслаждаться теплом которое они дарят!Зверніть увагу:

Добавить комментарий