Інтел спробувала зближувати людей з машинами

Жовтень 24, 2012

Інтел спробувала зближувати людей з машинами

Про Інтел зазвичай думають як про компанії-виробника мікропроцесорів і чіпсетів. Але фірма має й інші проекти по всьому світу. Деякі з них трохи відрізняються від звичайних занять. Приміром, Джейсон Раттнер (Jason Rattner) – представник компанії, повідомив на IDF, що Інтел намагається вдосконалити інтерфейс взаємодії людини і машини. Таким чином, щоб фізична форма пристрою змінювалася відповідно до потреб людини в цей момент.

Творці з Інтел шукають спосіб виробництва мікророботів, названих Катомами (Catom), яких можливо буде вбудовувати в матеріал пристрої, які будуть змінювати форму пристрої відповідно до потреб людини. Згідно дослідникам з Інтел, при використанні катомів корпус, монітор, клавіатура та інші пристрої комп’ютера зможуть змінювати форму, а з телефону можна буде зробити широкоекранний монітор і клавіатуру.

Інтел повідомляє, що 1-й крок на шляху виробництва катомів вже зроблено, фірма знайшла новий спосіб виробництва силіконових сфер, заснований на тому ж самому фотолитографическом процесі, який використовується при виробництві мікропроцесорів. Катоми будуть менше міліметра в розмірі і будуть поєднувати в собі як комп’ютерні, так і механічні компоненти. Кремнієва сфера – 1-й конструктивний блок, необхідний для створення катомів.

Також на форумі обговорювалася нова технологія виробництва кремнієвих транзисторів, яка дозволить замінити сьогоднішні плоскі транзистори тривимірними, що дозволить створювати більш ніж функціональні пристрої. На додаток до цього Джейсон Раттнер сказав про розробки компанії в області робототехніки і повідомив, що перш ніж роботи зможуть стати персональними, вони будуть повинні навчитися орієнтуватися в мінливому тривимірному світі.

При цьому, були показані 2 зразка роботів, один є механізованої рукою, яка застосовує сенсори, що уловлюють електричне поле об’єктів, перед тим як доторкнутися до них, так само як це роблять деякі риби. І 2-й робот – який може дізнаватися людські обличчя і виконувати прості команди, як наприклад “”піди туди і прибери сміття.

У вас есть компьютер или ноутбук? В таком случае для вас будет интересен заработок в интернете – который дает возможность хорошо заработать и при этом делать то что вам нравиться и работать в своем графике!Зверніть увагу:

Добавить комментарий