Інтел сприяє розвитку хмарних технологій

Жовтень 24, 2012

Інтел сприяє розвитку хмарних технологій

Корпорація Інтел оголосила про запуск низки нових ініціатив в межах Cloud 2015, метою яких є спрощення хмарних платформ, поліпшення їх інтероперабельності і надійності. Стратегія Cloud 2015 містить три ключові елементи:

  • “”федеративна”” хмара, яка дозволяє компаніям обмінюватися даними у внутрішніх і зовнішніх мережах;
  • “”автоматизована”” мережа, яка самостійно управляє додатками та ресурсами для істотного скорочення споживання енергії в центрах обробки даних;
  • “”пристрій-що пізнають”” хмари, які визначають, які типи додатків, команд і процесів повинні запускатися у хмарі, на вашому ноутбуці, смартфоні або іншому пристрої, забезпечуючи, таким чином, ідеальне середовище для роботи в мережі.

Інтел бере участь у створенні Cloud 2015 шляхом розробки нового програмного забезпечення і розширення можливостей мікропроцесорів Intel Xeon. Останні вже включають такі технології, як Intel Virtualization Technology і Intel Trusted Execution Technology, що створює фундамент для хмарних обчислень.
В межах Cloud 2015 корпорація Інтел сприяла створенню групи Open Data Center Alliance, що включає більш ніж 70 організацій, які готові щорічно інвестувати більш ніж $50 млрд. в розвиток IT, проводять дослідження в сфері хмарних обчислень або реалізують відповідні проекти. Завданням альянсу є формування вимог до апаратного та програмного забезпечення, які дозволять створювати більш ніж відкриті і интероперабельные хмарні платформи і серверні рішення. У складі альянсу Інтел надає підтримку компаніям, що зацікавлені в наданні послуг кінцевим споживачам, а вже потім – корпоративного ринку.
З метою реалізації стратегії Cloud 2015 фірма Інтел також запустила програму Інтел Cloud Builders, яка допоможе у випуску готових продуктів на базі вимог, спроектованих альянсом виробників. Сумарно програма містить 20 шаблонних архітектур, ще над декількома йде робота.

У вас еще нет хорошего и качественного сайта? В таком случае вам просто необходимо обратиться в компанию getmore.com.ua, которая предложит создание веб дизайна – по самым выгодным ценам и в самые короткие сроки.Зверніть увагу:

Добавить комментарий