Інтернет-камери відеоспостереження

Квітень 18, 2013

Інтернет-камери відеоспостереження

Ви хотіли б організувати відеоспостереження з залученням мережі Інтернет? Придбайте IP-камери відеоспостереження в інтернет-магазині «СотМаркет», тобто камери, які встановлюються стаціонарно, оснащені вбудованим ip-сервером, що мають мережний інтерфейс, підключені безпосередньо до мережі Інтернет. Часто камери оснащуються та додатковими функціями і опціями: детекторами руху, можливістю відправки повідомлення по електронній пошті, можливістю роботи з модемом і підключення зовнішніх датчиків, і т.д. Звернутися до камер можна за допомогою стандартного ip-браузера, налаштувати камери можна так, щоб доступ до відеозображення був доступний всім інтернет-користувачам або ж тільки авторизованим.

  Ip-камери включають в себе, в першу чергу, сенсори – CMOS або CCD-матриці. CMOS, при більш низькій передачі кольору і чутливості, відчутно здешевлюють систему відеоспостереження завдяки тому, що є «всім в одному», тобто поєднують все в одній мікросхемі і видають дані цифровим методом. Крім того, до складу мережевої камери включений мікропроцесор, детектирующий рух і компрессирующие відео.

До складу також входить мережевий контролер на 10/100 Мбіт / с.

Для того что бы полноценно использовать свой компьютер рекомендую вам скачать microsoft word 2010 на на сайте по прямой ссылке и без лишних переходов на сторонние ресурсы!Зверніть увагу:

Добавить комментарий