Інтернет магазин музики від Google

Жовтень 24, 2011

Інтернет магазин музики від Google

Компанія Google продовжує нестримно розвиватись і серед нових планів компанії – відкриття власного інтернет магазину з продажу музичних файлів у форматі MP3.
Данний інтернет магазин, по словам розробників зможе скласти конкуренцію навіть Amazon і Apple відомим гігантам онлайн продаж на музичному ринку

На данний момент дата старту музичного інтернет магазину компанією Google не розголошується, повідомляють тільки те, що новий сервіс може почати свою роботу у найближчі тижні і вже проходять переговори з відомими музичними лейблами і видавцями.
Ще в компанії Гугл повідомляють, що данний магазин буде синхронізований з новим проектом Music Beta.
Як відомо Music Beta буде запушено в травні місяці і це буде потужний хмарний сервіс, який створений для розміщення своєї коллекції музики на сервері, однак сервіс буде доступний на даний момент виключно користувачам з Америки.
Користувачі сервіса можуть без проблем завантажити свою коллекцію на віддалені сервери, а потім при необхідності програвати її в з будь-яких підключених до Інтернету пристроїв.

Вы планируете приобрести какой-либо товар? Обратите внимание на данный сайт – тут Вы сможете найти полезную информацию про скидки Киева, Львова, Харькова и прочих городов Украины и действительно сэкономить на приобритении нужных вещей!Зверніть увагу:

Добавить комментарий