Інтернет-реклама – кращий вихід

Лютий 17, 2013

Інтернет-реклама – кращий вихід

Реклама – двигун торгівлі. Стара, як світ, але по -, як і раніше актуальна формулювання. Можна друкувати тисячами листівки, які ніхто не бере біля метро, можна займатися активним продажем” по телефону або “спамити”, доводячи потенційного клієнта до сказу. А можна просто зробити сайт. Добротний, стильний, корисний.

Сьогодні практично немає тих сфер діяльності, де не було б необхідності і зацікавленості в корпоративних інтернет-ресурси. Особливо це стосується сайтів, призначених саме для просування товарів і послуг. Серед наших клієнтів переважають агентства нерухомості, фірми, що спеціалізуються на логістиці, продажу пластикових вікон і пр. Менше – юридичних компаній.

Коли клієнт до нас приходить, він часто сам не знає, чого хоче. Тобто, звичайно, він знає, що хоче збільшити продажі, але не знає, яким саме сайт повинен бути, яку інформацію розмістити на ньому. “Зробіть красиво” – основна умова. Такі клієнти налаштовані у всьому покладатися на професіоналів, які і всю необхідну інформацію выудят, і підкажуть, як структурувати сайт, щоб був зручний і простий в обігу. Використовується, зокрема, закон трьох кліків, коли за три клацання мишки відвідувач сайту повинен побачити все, що йому потрібно, не заглиблюючись у нетрі інтернет-ресурсу.

Є інша категорія клієнтів: вони знають про конкурентів, були на їх сайтах, дивилися портфоліо на нашому сайті, зробили для себе якісь висновки і мають загальні уявлення те, чого хочуть. Але і з ними працювати неважко – вони практично завжди погоджуються з нашими пропозиціями, тому що довіряють.

Надоела зимняя стужа и сырость? Тогда лучше всего провести небольшой отдых в Египте – тут вас ждет приятное солнце и песок пляжей ! Две – три недели на отдыхе и вы снова в хорошей форме!Зверніть увагу:

Добавить комментарий