Iomega eGo Мак Edition – зовнішній HDD для Мак

Жовтень 18, 2012

Iomega eGo Мак Edition – зовнішній HDD для Мак

Фірма Iomega представила свіжий зовнішній диск Iomega eGo Мак Edition Portable Hard Drive для комп’ютерів Мак. Модель не потребує зовнішнього джерела живлення, оснащується двома портами FireWire 800 і одним USB 2.0. Диск поміщений в корпус Drop Guard Case, який допомагає захистити накопичувач при падінні з висоти більше ніж 2-х метрів.

Iomega eGo Мак Edition Portable Hard Drive поставляється з трьома кабелями: USB 2.0, FireWire 800 і кабелем-адаптером FireWire 800-FireWire 400. Новинка вже з’явилася в продажу за ціною $129,99 за модель об’ємом 500 Гб і $179,99 за терабайтную модель.

Раніше Iomega випустила ще 2 накопичувача для Мак – Iomega Helium Portable Hard Drive і Iomega Мак Companion Hard Drive. Всі три моделі, включаючи Iomega eGo Мак Edition Portable Hard Drive, відформатовані під HFS+ і відразу готові до роботи. Вони підтримують 256-розрядне шифрування AES і поставляються в комплекті з програмним забезпеченням Iomega Protection Suite, яке включає утиліту Iomega QuikProtect для простого планування резервного копіювання на рівні файлів, MozyHome Online Backup для онлайн-архівації з безкоштовною ємністю зберігання до 2 Gb, а також безкоштовну 12-місячну підписку на захисне рішення Trend Micro Smart Surfing for Мак.

Модель Iomega Helium Portable Hard Drive зроблена в міцному алюмінієвому корпусі, обладнана одним портом USB 2.0 і не потребує зовнішнього джерела живлення. Диск ємністю 500 Гб коштує $99,99, накопичувач об’ємом 1 Тбайт пропонується за $149,99.

Кстати, для выгодной покупки товаров через интернет лучше всего ввести WebMoney, сделать это лучше всего через специальные сервисы, например, как obmenka.ua – тут вы найдете самые хорошие условия обмена, ввода и вывода веб-мани и можете быть уверены в том что пользуетесь проверенным и надежным сервисом!

У моделі Iomega Мак Companion Hard Drive Available використовується 3,5-in HDD з частотою обертання 7200 об/хв. Накопичувач має 2 порти FireWire 800, один порт USB 2.0 і 2 порти, інтегровані в концентратор USB 2.0, що дає шанс підключати до нього принтери і зовнішні пристрої зберігання. До того ж, USB-порт можливо застосовувати для зарядки iPad/Айфон/iPod.

Iomega Мак Companion Hard Drive поставляється з кабелем FireWire 800, кабелем FireWire 400-800 і кабелем USB 2.0. Модель ємністю 2 Тбайт коштує $239,99, диск об’ємом 3 Тбайт – $369,99.

"Нова гама жорстких дисків для Мак від Iomega дає enthusiasts все необхідне в універсальному високопродуктивному пристрої зберігання, – говорить Джонатан Губерман (Jonathan Губермана), президент Iomega Corporation. – Всі три нових дискових накопичувача Iomega сумісні з операційною системою Мак Lion і програмним забезпеченням Time Machine, дозволяючи користувачам Мак вибрати бажану форму і функцію, бути спокійними за свої дані, які будуть в цілості завдяки автоматичного резервного копіювання.Зверніть увагу:

Добавить комментарий