Iomega StorCenter ix2 – зберігання даних для малого бізнесу

Жовтень 18, 2012

Iomega StorCenter ix2 – зберігання даних для малого бізнесу

Фірма Iomega випустила в продаж нову мережеву систему зберігання даних Iomega StorCenter ix2 Network Storage, анонсовану в січні 2012 р. Дводискова модель створена спеціально для обміну контентом і захисту даних, а також для хмарних обчислень і додатків відеоспостереження на підприємствах малого бізнесу, в робочих групах, віддалених офісах і розподілених підприємствах.

Iomega StorCenter ix2 пропонує функції бізнес-класу, зазвичай недоступні невеликих організацій, включаючи готові до розгортання засоби відеоспостереження на 5 IP-камер. Крім цього, користувачам пропонуються різні варіанти хмарного резервного копіювання за допомогою сервісів Mozy, Amazon S3 і EMC Atmos, а також технологія Iomega Personal Cloud для хмарного обміну даними і їх захисту. Система застосовує ЗА EMC LifeLine на базі Linux.

Новинка доступна в трьох варіантах: без дисків, частково укомплектована дисками загальною ємністю 1,2 або 3 Тбайт і повністю укомплектована дисками версія (загальною ємністю 2, 4 або 6 Тбайт), готова до роботи у режимі RAID. Бездисковую версію можна придбати за ціною 4700 руб., а частково і повністю укомплектовані дисками моделі повинні з’явитися в продажу з 3 червня 2012 р.

На серію Iomega StorCenter ix2 дається трирічна обмежена гарантія з можливістю технічної підтримки по телефону до 13 годин на день, 5 днів на тиждень. Опціональний сервісний план включає в себе Iomega Enhanced Service Plan з можливістю технічної підтримки по телефону в режимі 24×7 і попереджувальним заміною.

bti-kiev.com.ua/services/bti/registration – для регистрации прав собственности которые лучше все сделать в компании www.bti-kiev.com.ua – так как ее сотрудники большие специалисты в этих делах и сделают все быстро и правильно!Зверніть увагу:

Добавить комментарий