iPad 3 отримує більш тонкі та витривалі акумулятори

Вересень 7, 2011

iPad 3 отримує більш тонкі та витривалі акумулятори

Як повідомляє видання Taiwan Economic News компанія Apple, вибрала компанії Simplo Technology та Dynapack International Technology у якості постачальників акумуляторних батарей для свого нового планшету IPad 3. Відомо що, нова модель, як очікується, з’явиться в наступному році, хоча у свій час ходили чутки про те, що випуск запланований на кінець цього року.Згідно з одним з припущень, новинка одержить 9,7-дюймовий дисплей Retina з дуже високою роздільною здатністю 2048х1536 пікселів, а також новий процесор Apple A6.

За даними джерела, акумулятори для iPad 3 більш тонкі і легкі, ніж для iPad 2, але вони на 20-30% дорожче. Зате і товщину нової моделі вийде значно знизити, хоча і 8,8 мм хоча й Pad 2 теж цілком компактний. Крім того, для у цих батарей заявлений більш тривалий час роботи, а ніж раніше. За повідомленням джерела, поставки акумуляторів почнуться в четвертому кварталі цього року, тобто, очікувати появи iPad третього покоління дійсно слід не раніше початку наступного року.

Вы интересуетесь орендой или сдачей квартиры? Возможно Вас интересует информация о черновцах посуточно ? Зайдите на сайт Vlasne для получения всей информации!Зверніть увагу:

Добавить комментарий