iPhone 5 не зовсім оправдає сподівання прихильників

Вересень 15, 2011

iPhone 5 не зовсім оправдає сподівання прихильників

Стали відомі деякі новини про нову версію iPhone 5. На цей раз джерело новин – працівник компанії Concord Securities Мін-Чи Куо (Ming-Chi Kuo) він дізнався про те що нова версія смартфона від компанії Apple практично не відрізняється від iPhone 4 і це, як не прикро швидше iPhone 4S, чим повністю оновлений iPhone 5.
Новий пристрій подібний на попередника як зовні, так і за характеристиками – зміни не особливо великі. Не виключено, що серйозних змін варто чекати лише наступного року.

За словами аналітика, новий iPhone використовує чіп A5, як iPad 2, і обладнаний 512 МБ пам’яті RAM.Екран пристрою не став більше і як і раніше залишився 3,5-дюймовим. Камера теж практично не змінилася – товщина модуля залишилася приблизно тією ж. Як і у iPhone 4, задня і передня панелі пристрою виконані із спеціального скла. Джерело повідомило, що 85% пристроїв зробить компанія Foxconn, а 15% – Pegatron.

Ну а пока Iphone 5 еще не вышел, предлагаем пользоваться другими не менее интересными и полезными девайсами от компании Apple. Наприме HTC One 801e – Black вы сможете в данном интернет магазине – причем данная покупка вам точно не разочарует. Так как цена на Apple iPad 2 в этом магазине отличная, ну а качество продуктов Apple как всегда на высоте

Актуальное предложение – продвижение сайтов москва !Зверніть увагу:

Добавить комментарий