Іран створить власний Інтернет

Березень 1, 2012

Нещодавно, уряд Ірану розповів про свої плани створення власної внутрішньої версії мережі Інтернет, яка буде повністю відгороджена від інформаційного простору миру і повністю буде підконтрольною іранським властям. Найсвіжіша інформація говорить про те, що, втілення цих глобальних планів у життя відкладається зараз, як мінімум, на кілька місяців.

Офіційні джерела недавно опублікували дані про те, що «національний іранський Інтернет» буде запущений в роботу не раніше червня 2012 року. Нагадаємо, що раніше уряд повідомляв про те, що представить свою нову альтернативну мережу вже в лютому поточного року.

Незважаючи на те, що альтернатива поки відсутня, уряд вже зараз приймає досить активні заходи по закриттю в Ірані всесвітньої Павутини. Ми вже повідомляли, що протягом декількох останніх тижнів Іран втрачав зв’язок із зовнішнім світом і більшість користувачів позбавлялися доступу до всесвітніх сайтам.

Що стосується українського інтернету то найбільше в ньому розважальних порталів, це не дивно адже мешканці нашої країни дуже люблять гумор і різноманітні жарти! Завітавши на сторніки порталу www. megafriends.org.ua – ви знайдете багато цікавих і дотепних історій і фотографій, які піднімуть ваш настрій!Зверніть увагу:

Добавить комментарий