Історія Делі, Агри і Джайпуру

Березень 1, 2013

Історія Делі, Агри і Джайпуру

Північна індію тягнеться від широких рівнин річок Інд і Ганг-місць постійних поселень людей починаючи з 2500 р. до н. е.., коли в долині Гангу процвітала розвинена міська культура. Після 600 р. до н.е. могутні монархії правили тут в період підйому буддизму та індуїзму – двох основних релігій, що виникли в Північній Індії.

Торгівля з Центральною Азією і Далеким Сходом приваблювала завойовників і переселенців. Цікаво, що саме слово «Індія» походить від «Гінді» – назви, даного арабськими торговцями народу, що населяв територію біля річки Сіндх, або Інд.

З 1500г. дон. е.. до Індії стали прибувати переселенці, в тому числі арійці, греки, парфяни, скіфи, гуни і моголи. Важливим етапом в історії був 1192 н. е.., коли Кутбуддіна Айбак витіснив раджпутів з Делі і заснував перше велике мусульманське держава в регіоні. Згодом після приходу в 1526 р. Великих Моголів протягом трьохсот років у Північній Індії відбувалися соціально-політичні зміни і формувалася культура.

Централізація держави при моголам принесла мир і процвітання; нових висот досягли мистецтво та архітектура. У XV в. після падіння Великих Моголів піднялася британська Ост-Індська компанії, так почалося двохсотрічне панування англійців в Індії. Цей колоніальний період, під час якого відбулося політичне об'єднання субконтиненту, завершився в 1947 р., коли Індія стала незалежною республікою. Нині, у новому тисячолітті, при зрілої демократії Індія намагається впоратися з бідністю та неписьменністю шляхом економічних і політичних реформ.

На таких картах (1598 р.) добре видно місце розташування торгових баз голландців і англійців в Індії.

Пыль действует разрушающе на технику. Ноутбук в частности притягивает в себя в несколько раз больше пыли и мелких частиц, нежели обычный стационарный компьютер., а это может вызвать возникновение неполадок в системе. Наш мастер проведет процедуру – чистка ноутбука от пыли и сохранит Вашу технику!Зверніть увагу:

Добавить комментарий