Каліфорднійські вчені представили самий легкий металевий матеріал

Листопад 27, 2011

Каліфорднійські вчені представили самий легкий металевий матеріал

Наукові дослідники які працюють в лабораторії Каліфорнійського університету представили свою нову розробку – матеріал який вражає своєю легкістю і міцністю. Щільність даного матеріалу всього навсього 0,9 міліграмів на кубічний сантиметр. Металеві волокна утворюють пружний і надзвичайно легкий матеріал який в сотню раз легше ніж пінополістирол. Унікальні властивості матеріалу стали можливими завдяки архітектурі мікрочастин.Як заповнюють дослідники цей матеріал відкриє нові горизонти для будівництва та промисловості, ним можна замінити керамзитобетонні блоки будівель причому не тільки побутових приміщень, а й будівництва у аерокосмічній промисловості.
Майже на 99 відсотків матеріал складається з звичайного повітря, в середині якого перетин трубок які мають мікронні та наномікронні а також міліметрові розміри. Товщина найменшої з трубок у тисячу раз менша ніж волосся людини!
Суть створення матеріалу в тому що спочатку розробляється структура з спеціального фото полімерного сплаву, далі вона покривається фосфорно-нікелевим сплавом. Далі на матеріал діють спеціальним розчинником який видаляє полімерний матеріал. Як розповідають розробники найлегшого матеріалу до створення такої структури їх підштовхнули принципи будівництва великих споруд, таких як Ейфелева вежа або міст «Золоті ворота». Отже завдяки новітнім розробкам в майбутньому будівництво може зазнати великих змін, цікаво тільки яка буде вартість найлегшого матеріалу порівняно з вартість звичайних бетонних блоків і чи доцільного його буде використовувати у будівництві?

Приближаются зимние праздники и каникулы, это отличная возможность поехать за границу и хорошенько отдохнуть что бы в последствии продолжить плодотворную работу! Один из удачных вариантов отдыха это туры в Чехию – в замечательную страну где вы сможете провести незабываемый отдых! Организовать поездку без проблем Вам поможет туристический оператор GtravelЗверніть увагу:

Добавить комментарий