Керівництво eBay відкриває магазин в Лондоні

Грудень 4, 2011

Керівництво eBay відкриває магазин в Лондоні

Керівництво найвідомішого онлайн магазину eBay вирішило вийти з онлайн простіру в реальний світ і відкрити магазин с центрі Лондона. Мешканці міста сприйняли магазин надзвичайно радісно, адже зараз як раз почався сезон придбання новорічних подарунків, вибір яких в магазині eBay доволі великий. Магазин розташовано в Уест-Енді, неподалік від Оксфорд Стріт. Вдале відкриття магазину керівництво компанії розглядає як початок цілої мережі магазинів по всьому світу, можливо один з таких магазинів відкриється і у Львові?


Особливість магазину eBay в тому що там немає каси, всі розрахунки здійснюються за допомогою смартфонів з встановленим необхідним програмним забезпеченням. З появою такого магазину, фахівці кажуть що зросте попит на сучасні смартфони власне з допомогою яких можна розрахуватись за вибраний товар. На прилавках магазину виставлені самі популярні товари eBay, починаючи від парфюмерії і закінчуючи дорогою технікою (цифровими фотоапаратами, телевізорами і тд.). На кожному товарі закріплено ярлик який сканують і програма за допомогою браузера телефона переходить на сторінку оплати товару на сайті eBay. Такий вид придбання товару виглядає як суміш звичайних покупок з онлайн магазинами.

Ну а пока магазинов eBay нет в нашей стране советуем Вам обратить внимание на интернет магазин одежды в котором Вы сможете приобрести одежду для всей семьи, причем сделать это очень удобно и по выгодным ценам!

Веселые и новые анекдоты смешные каждый день новые анекдоты Вы найдете на сайте www.anekdot-z.ruЗверніть увагу:

Добавить комментарий