Керівництво проекту Path вибачилось перед користувачами

Січень 20, 2013

Керівництво проекту Path вибачилось перед користувачами

Представники соціального сервісу Path принесли свої вибачення всім користувачам iPhone, які були обурені фактом надсилання вмісту їх записних книг на віддалений сервер. Гендиректор Path написав у блозі, що сервіс зробив помилку і компанія дуже серйозно ставиться до зберігання і передачі особистих даних. За його словами, було «неправильно» без дозволу користувачів копіювати контакт-листи на сервер Path. Тепер компанія випустила для iOS нову версію Path, де користувач сам вирішує, чи хоче він передавати особисті дані на сервер Path чи ні.

Нагадаємо, що в попередніх версіях дана відправка здійснювалася без повідомлення автоматично. Path також видалила всі дані, що зберігалися на серверах. Як стверджують у компанії, витік «на сторону» виключені, оскільки інформація була надійно захищена. 8 лютого розгорівся скандал навколо соціальної мережі, коли розробник з Сінгапуру виявив, що Path для iPhone відправляє на сервер копію записної книжки без попередження. Представники Path на це відповіли, що функція необхідна для пошуку друзів.

Нелегкое дело продвижение сайта, однако профессионалам из Харькова все под силу. Опытные специалисты проведут работы по продвижению и раскрутке сайта в сети в самые сжатые сроки за доступную цену.Зверніть увагу:

Добавить комментарий