Кілька порад щодо купівлі авіаквитка недорого

Квітень 6, 2013

Кілька порад щодо купівлі авіаквитка недорого

Скарбничка знань бувалих туристів постійно поповнюється, і на тему покупки недорогих авіаквитків вже багато чого розказано. Спробуємо підсумувати досвід мандрівників. Постарайтеся провести пошук і бронювання авіаквитків заздалегідь, не менш ніж за пару місяців, а найкраще – за півроку до відпустки. Квитки, замовлені заздалегідь, завжди дешевше – часом знижки досягають 50%.

Подорож має починатися з купівлі авіаквитків, номер в готелі і екскурсії ви зможете замовити пізніше. Календарі низьких цін перестали бути рідкістю на сайтах авіакомпаній. Якщо в запланований вами день ви не змогли знайти нічого підходящого – перегляньте повідомлення, що припадають на сусідні дати.

Квитки будуть дешевші, якщо вони купуються на «низький сезон», тобто не в піковий час відпусток, до того ж на цей час часто поширюються спецпропозиції і розпродажі, організовані авіакомпаніями. Дешевше також обійдеться покупка авіаквитків відразу туди і назад: навіть якщо квиток у зворотному напрямку оформляється з різницею в кілька хвилин, він буде коштувати дорожче, ніж квиток, замовлений одночасно з першим.

  Аеропорт вильоту / прильоту повинен бути одним і тим же – це теж елемент економії. Якщо ви подорожуєте не поодинці – замовляйте квитки на всю групу відразу. У вас з'явиться можливість вибрати і замовити квитки в тій авіакомпанії, яка надасть вам спецтарифи на групові замовлення квитків.

Плануйте переліт на такі дні тижня, як вівторок, середу і четвер: квитки уїк-енду і понеділковий, як правило, вище в ціні. Заощадити можна і на те, щоб оплатити квиток через мережу Інтернет: електронні гроші або кредитна карта послужать вам непогану службу, покупка квитків через каси обходиться дорожче.

Безпека можна дотриматися, якщо карта буде віртуальною – в банку вам допоможуть оформити, наприклад, віртуальну карту Visa.

Хотите выглядеть солидно и уверено? В таком случае мужские портфели от магазина Легранд будут самым хорошим выбором и самым удобным аксессуаром!Зверніть увагу:

Добавить комментарий