Класифікація мережевих готелів в Делі

Квітень 18, 2013

Класифікація мережевих готелів в Делі

Першими в цьому ряду слід згадати розкішні п'ятизіркові готелі, що забезпечують всі умови приїжджим з-за кордону. Багато хто з них входять до складу національних (наприклад, група) чи міжнародних мереж.

За ними слідують чотири-і тризіркові готелі, пансіони та туристичні готелі, які іноді надають додаткові послуги (басейн або тенісний корт). Якщо у вас є тяга до туристичного бізнесу і ви обожнюєте Індію, рекомендую вам почати свою справу, скласти самостійно або купити бізнес план агентства або екскурсій і займатися улюбленою справою.

А поки розповімо про готелі Індії. У більшості готельних номерів можна дивитися міжнародні телевізійні канали.

У Агре і Джайпурі палаци, бунгало і Хавел перетворені в розкішні готелі, де відтворена атмосфера старовини і постояльцеві пропонується насолодитися пишністю побуту колишніх власників. За винятком деяких зовсім дешевих закладів, ванні кімнати навіть у старих готелях оброблені в європейському стилі. У готелях подорожче в стандартний набір послуг включені щоденне прибирання та обслуговування в номерах, надання сейфів та послуги пральні.

В готельному вестибюлі вам порекомендують цікаві екскурсії, а у великих готелях працюють свої тур агентства. Розкішні готелі Розкішні індійські готелі відповідають всім світовим стандартам елегантності, сервісу та широкого вибору послуг.

Багато хто з них вдало поєднують традиційний індійський і сучасний дизайн інтер'єрів, прикрашених прекрасними виробами індійських ремісників і драпіровками. Готелі великих національних і міжнародних мереж мають централізовану систему кондиціонування та пропонують великий вибір послуг, в т. ч. медичну допомогу, торгові галереї та кондитерські, банкетні зали, цілодобові кафе, бари та ресторани з вишуканою кухнею.

Бізнесменам тут нададуть кімнати для переговорів і конференц-зали з комп'ютерами з виходом в Інтернет і іншим устаткуванням. При таких готелях, як правило, працюють перукарні та салони краси, фітнес – центри басейни і тенісні корти.

Біля стійки портьє можна замовити приналежності для гольфу та інших видів спорту. В деяких готелях регулярно пропонують свої послуги хіроманти, віщуни по картах таро і астрологи.

Могол-Шератон, Агра, славиться сучасною архітектурою Апетитні овочі в придорожньому кіоску. Готелі середнього класу Це чотирьох – і тризіркові готелі, яким бракує стильного декору, і асортименту послуг п'ятизіркових готелів. Хоча і меншого розміру, вони завжди відрізняються зручністю, чистотою і хорошим обслуговуванням.

У номерах зазвичай є кондиціонери і ванні з гарячою і холодною водою. При деяких є великі парки, кафе і бізнес – центри. Недорогі готелі і туристичні бунгало Недорогі готелі зазвичай розташовані в старих міських кварталах, біля вокзалів.

Умови в них здебільшого прості і варіюються від самих елементарних до близьких до домашніх. Зазвичай в них є стельові вентилятори, протимоскітні сітки і ванні в індійському або європейському стилі. Ціни в Делі вище, ніж в решті частини регіону.

Широка мережа туристичних бунгало і готелів існує при державних управліннях туризму, а група «Ашок» і Корпорація розвитку туризму в Індії організовує поїздки в менш відомі місця. Ціни прийнятні, умови – від ліжка в багатомісному номері до двомісного номера з ванною.

Хостели Термін «пансіон» сам по собі нічого не говорить. Так може називатися і готель середнього класу, і туристична готель.

Якщо ви вибрали заклад подешевше, огляньте номер перед заселенням (особливо ванну, де може бути туалет в індійському стилі). Хостели більш високої якості забезпечені кондиціонерами і ванними з європейськими туалетами. У Джайпурі деякі великі родові Хавел перетворені в пансіони повністю або частково, і господарі готують їжу на замовлення постояльців.

Дхарамшала в Харідварі. Приватний сектор У Делі при посередництві Державного управління з туризму або тур агентства можна організувати проживання в сімейному колі. У Агре такого роду інформацію можна отримати в довідковому бюро на вокзалі, а джайпурское Управління туризму Раджастхана має повний список адрес, що беруть участь в програмі Payng Guest Scheme.

Такі «домашні» тури по Індії організує агентство Munjeeta Travel, що базується у Великобританії. Дхарамшали і Ашрами Паломницькі притулки дхарамшали знаходяться у віданні релігійних організацій, проте кожен може оселитися в таких закладах, як nternatonal Rest House в Вріндаване, Місія Рамакрішни або ашрамі Шрі Ауробіндо в Делі, за умови суворого дотримання правил проживання. Ціни в них до абсурду низькі Дхарамшали в старих міських кварталах можуть здатися сумнівними з точки зору гігієни, а житло інший раз представляє собою порожню кімнату без ліжка і із загальною ванною.

Кімнати також здаються при деяких храмах і ашрамах. Умови в них також прості, хоча кімнати чисті, а від постояльців очікують шанобливого ставлення до правил даної громади.

Розкішний номер п'ятизіркового готелю. Хостели В Індії існує мережа молодіжних хостелів, з неправдоподібно низькими розцінками. У тих, що належать YMCA, умови кращі, вони дорожче і знаходяться в самих цікавих місцях. Щоб потрапити туди, не обов'язково бути членом Міжнародної асоціації молодіжних хостелів.

В хостелі можна отримати місце в номері або окремий номер, однак потрібно виконувати встановлені правила. Національні парки і кемпінги У національних парках є де зупинитися, але немає кемпінгів. На території Пушкарский ярмарки Управління туризму Раджастхана організувало Туристичну село (великий кемпінг).

Розбити намет можна і на території деяких Раджастханській готелів, наприклад в Самоді Багх або Сава-Мадхопур А в штаті Уттар-Прадстп, крім приватних кемпінгів Outdoor Adventures і Mlestones, функціонує державний річковий кемпінг, що пропонує рафтинг на Гангу в Рішікеше.

Желаете выделиться из толпы и быть стильным и модным? Лучше всего вам подойдут футболки с приколами они позволят одеться стильно и без лишних затрат!Зверніть увагу:

Добавить комментарий