Клуб “Манчестер Юнайтед” обзаведеться власною соцмережею

Листопад 5, 2011

Клуб “Манчестер Юнайтед” обзаведеться власною соцмережею

Керівництво відомої англійської футбольної команди вирішило що для іх клуба буде доречним мати власну соціальну мережу. По їх підрахунках кількість користувачів мережі мала скласти не менше 350 мільйонів, але після проведення спеціального дослідження компанією TNS виявилось що потенційна кількість учасників соц. мережі має скласти 500 мільйонів ! Якщо брати до прикладу мережу Facebook то кількість її учасників складає 800 млн.
Розробкою соціальної мережі для Манчестер Юнайтед займеться компанія SapientNitro, ця компанія розробить повний комплекс від початкової стратегії проекту до розробки програмного забезпечення для мережі. Термін розробки мережі складе один, два роки. Ну а поки що у клуба є група в мережі Facebook кількість учасників якої становить 20 млн. чоловік.

Для учасників майбутньої соціальної мережі планується відкрити доступ до перегляду самих свіжих і ексклюзивних відеоматеріалів про команду “Манчестер Юнайтед”
Ну і звичайно футбольний клуб планує запросити до плідної співпраці спонсорів, для того що ті могли розміщувати рекламу в їх соціальній мережі.

Удалить лишнюю растительность на теле без проблем поможет лазерная эпиляция, это бействительно безопасный и надежный метод. Компания “Лазерок” поможет Вам сделать качественную процедуру лазерной эпиляции по найлучшим ценам в Крыму и Киеве!Зверніть увагу:

Добавить комментарий