Kodak EasyShare – нові невеликі камери

Жовтень 18, 2012

Kodak EasyShare – нові невеликі камери

Гама цифрових камер Kodak EasyShare поповнилася новими моделями. Серед новинок – Kodak EasyShare Тач, Mini, Спорт та Max. Всі камери підтримують швидке завантаження фото і відео в популярні онлайн-галереї і соцмережі з допомогою кнопки Share.

Kodak EasyShare Тач з’явиться у продажу нинішньої весни за ціною $149,95. Модель має дозвіл 14 Мпікс і оснащена 5-кратний зум-об’єктив Schneider-Kreuznach. Камера знімає HD-відео з роздільною здатністю 720р, підтримує функцію Smart Capture, функцію визначення осіб, а також ряд сюжетних програм і художніх режимів.

Відео можливо редагувати прямо в пам’яті пристрою. Модель оснащена автоматичним органайзером для сортування знятих матеріалів за іменем, датою, ключовими словами і відеосюжетах. Також передбачено налаштування рядка, що біжить для відеозаписів. Інтерфейс HDMI дозволяє підключати камеру до HD-телевізорів.

Нова камера Kodak EasyShare Mini розміром – не більше кредитної карти, але при цьому оснащена 10-мегапіксельним сенсором і 3-кратним оптичним зумом. Вбудоване дзеркало дозволяє відобразити в кадрі самого оператора, а подивитися відео можливо на 2,5-дюймовий ЖК-екрані В числі можливостей моделі – функція Smart Capture, визначення осіб, а також різноманітні сюжетні програми і колірні режими. Камера з’явиться у продажу навесні за ціною $99,95.

Водонепроникна камера Kodak EasyShare Спорт може вести зйомку на глибині до 3 м. Модель має роздільну здатність 12 Мп, підтримує функцію Smart Capture, визначення осіб, різні сюжетні програми і колірні режими. Для перегляду відео в новинці передбачений ЖК-дисплей діагоналлю 2,4 дюйми. Камера надійде в продаж навесні за ціною $79,95.

Нарешті, ще одна нова модель – Kodak EasyShare Max з 12-КМОП-мегапіксельною матрицею типу BSI (зі зворотної підсвічуванням) для зйомки при поганому освітленні. Камера оснащена 30-кратним ширококутним зум-об’єктив Schneider-Kreuznach Variogon з оптичною стабілізацією зображення і може знімати відео у форматі Full HD (1080p).

“”Камери Kodak підходять всім, незалежно від віку, статі та виду діяльності, – сказав Філ Скотт (Phil Scott), віце-президент з маркетингу групи цифрової зйомки і пристроїв компанії Eastman Kodak Company. – Незалежно від того, що ви знімаєте: 1-й день народження дочки, похід на концерт з друзями або вихідний на пляжі – камери Kodak будуть ідеальними попутниками. Застосовуючи кнопку Share, ви можете позначати знімки і відео прямо на камері і автоматично відправляти їх в соцмережі, по електронній пошті або на фоторамки Kodak Pulse

Сейчас время когда каждая компания должна чем-то выделяться и быть запоминаемой, если вас интересует разработка фирменного стиля: логотип, визитка, бланк, конверт, папка – 8000 на Solgart.ru – то следует обратиться в компанию – www.solgart.ru тут вам предложат самые выгодные условия и самые краткие сроки исполнения!Зверніть увагу:

Добавить комментарий