Kodak Nexpress – нова фотоплатформа

Жовтень 18, 2012

Kodak Nexpress – нова фотоплатформа

Фірма Eastman Kodak Company представила нову платформу Kodak Nexpress для друку високоякісних фотографічних продуктів, створених на робочій станції або фотокиоске Kodak, отриманих через Інтернет або в роздрібній точці Kodak Express. Платформа друкує фотокниги, календарі, листівки, відбитки формату 10х15 см, магніти та інші матеріали з використанням ефектів піднятою друку, матовим або покриттям.

Платформа застосовує свіжий мікропроцесор Kodak Nexpress VI Photo Front End, який підтримує технологію растеризації зображень і оптимізує обробку файлів для безперервної подачі на друк, а також володіє режимом поліпшеного фотоэкрана і фільтром шумів. Система калібрування 2-го покоління Kodak Nexpress Intelligent Calibration System (ICS) контролює точність кольоровідтворення, застосовуючи для цього світлодіодні друковані головки, вбудований сканер і спеціально розроблене ПО автоматичного керування кольором.

Kodak Nexpress застосовує сухі чорнило з малими частками, які підвищують якість друку і скорочують споживання чорнила, а також свіжий п’ятий блок друку зі світло-чорним чорнилом для оптимізації зернистості і сухі чорне чорнило підвищеної щільності для більш ніж темних відтінків. Підтримується друк на подовжених аркушах – до 26 in. (660 mm).

Друкарські машини на базі Kodak Nexpress можуть друкувати більш ніж 4 млн. сторінок в місяць і підтримують більш ніж 600 різних субстратів. При використанні подовжених аркушів машини друкують зі швидкістю 91, 109 або 131 сторінок в хвилину, залежно від моделі.

Нова фотоплатформа поставляється з програмним забезпеченням Kodak Creative Production або Kodak Professional Digital Print Production (DP2). У них завантажені шаблони фотокниг і календарів. Програма застосовує алгоритми технології Kodak Perfect Тач, яка забезпечує автоматичну корекцію зображення для отримання продукції високої якості.

“”Зараз попит на високоякісну фотографічну продукцію, безперечно, росте, – коментує Стівен Флетчер (Stephen Fletcher), гендиректор напрямки електрофотографічні рішень друку Eastman Kodak Company. – Перед провайдерами фотопослуг відкриваються нові можливості розвитку бізнесу. Завдяки унікальним функцій платформи NEXPRESS “”друкарі”” отримають свіжий приплив доходів

Хотите вывести свой бизнес на новый уровень ? В таком случае лучший способ это сделать воспользоваться такой услугой как разработка сайта в Киеве – которую можно заказать у компании www.getmore.com.ua – тут вы получите лучшие условия по созданию сайта и самые краткие сроки!Зверніть увагу:

Добавить комментарий