Комісія FCC сертифікувала новий планшет Fujitsu Arrows Tab

Вересень 8, 2011

Комісія  FCC сертифікувала новий планшет Fujitsu Arrows Tab

Ми вже писали про водостійкий планшет Fujitsu Arrows Tab F-01D. Нещодавно як стало відомо Федеральна Комісія з Зв’язку у США (FCC) сертифікувала цей девайс.
Схвалення FCC це, звичайно, не анонс, але все ж практично офіційне підтвердження існування пристрою. Крім того, це означає, що модель,очевидно, буде продаватися за межами Японського ринку.


Правда, на сайті FCC інформації про неї зовсім небагато: в основному, звіти про тести та супровідні документи, але поки ні фото, ні керівництва користувача немає.
Попередні дані про Fujitsu Arrows Tab вже публікувалися раніше. Згідно з ними, це 10 -дюймовий планшет з 16 ГБ флеш-пам’яті, двоядерним 1 ГГц чіпом Texas Instruments OMAP 4430 і підтримкою стільникових мереж LTE (як мінімум, в японському варіанті). Також є модулі Wi-Fi 802.11 b / g / n і Bluetooth 2.1 + EDR, GPS приймач з A-GPS, microSD слот, 5 Мп і 1,3 Мп вбудовані камери. Планшет базується на ОС Android 3.2 Honeycomb і повинен вийти в продаж у вересні.

джерело

Наверно несколько лет назад идея управления своей квартирой с помощью голоса – казалась чем то далеким и фантастическим. В наше время это не только реализовано но и входит в обиход людей. Если Вас интересуют умный дом статьи, либо видео загляните на этот сайт для получения подробной информации о устойствах управления голосом на базе ПкЗверніть увагу:

Добавить комментарий